Sleeping Dogs

Sleeping Dogs

Články

Naši Davidové a Goliášové: Malé hry, které byly lepší než giganti

Jednotlivým žánrům herního průmyslu vládnou železnou pěstí těžko porazitelní obři. Když se řekne týmová střílečka, hned vás asi napadne Overwatch nebo CS:GO. Když se řekne battle royale, vytane vám na mysli nejspíš Fortnite. Kartičky: Hearthstone. Fotbal: FIFA. A tak dále. Nám se ale občas líbí menší, méně úspěšné projekty, o kterých se zas tolik nemluví. Pokud vás zajímá, kteří mrňousové podle názoru naší redakce prostřelili obrovi lebku prakem, čtěte dál.

9 skvělých her, které si zaslouží pokračování

Kdybyste se mě před roky zeptali, u jaké hry bych si nejvíc přál pokračování, bez váhání bych odvětil Red Dead Redemption. Tohle přání se mě a mnohým dalším naštěstí splnilo. Po vydání Red Dead Redemption 2 jsem se načapal při vzpomínání na další tituly, které by si dle mého názoru zasloužily nástupce. Rozhodl jsem se proto přenést své myšlenky na „papír“, abychom společně uronili slzu nad hrami, které zůstaly a ve většině případů i zůstanou jedináčky.

Definitivní edice Sleeping Dogs nabídne lepší grafiku všech 24 DLC

Během několika hodin by se Evropa měla dočkat vydání Sleeping Dogs: Definitive Edition, vylepšené verze open-world akce, která semlela docela hezkým způsobem snad všechna klišé hongkongských akčních filmů. United Front Games při té příležitosti vydali nový trailer a sesmolili i seznam toho, co na hráče definitivní edice čeká.

Sleeping Dogs: Definitive Edition láká majitele nových konzolí na lepší grafiku

Pokud podobně jako já želíte oznámení, že z Triad Wars se vyklubala free-to-play onlinovka, možná vám alespoň trochu zhojí rány na duši fakt, že začátkem října vyjde Definitive Edition původní Sleeping Dogs. Původní příběh policisty Wej Šena si tak zahrajete v trochu jiném stylu a se všemi DLC, ale hlavně v lepším audiovizuálním zpracování.

Square Enix vydá Sleeping Dogs: Definitive Edition na PC a next-gen konzolích

Mysleli jste, že remaky ne zas tak starých her na novou generaci konzolí už skončily? Kdepak! Po dlouhé šnůře spekulací přispěchala Square Enix s oficiálním potvrzením definitivní edice Sleeping Dogs, která vyjde na PlayStation 4, PC a Xbox One už 10. října tohoto roku. Pokud jste povedenou (viz recenze) open world mlátičku ještě nehráli, můžete si za nedlouho doplnit "vzdělání".

Návody, češtiny a wallpapery z ABCgames

Kolegové z ABCgames se v uplynulých dnech činili a rozšířili databází návodů, češtin či wallpaperů o celou řadu užitečných materiálů. Kompletní výpis najdete v článku nebo na webu ABCgames a mezi nejvíce zajímavé kousky patří návody na Thiefa či Splinter Cell: Blacklist, slovenština pro Among the Sleep, wallpapery z BattleCry a další. Mrkněte se na kompletní nabídku, něco se vám jistě bude hodit.

Bleskovky

  • 23. 11. 2016 - Členové Xbox Live Gold programu obdrží v prosinci 2016 zdarma Sleeping Dogs: Definitive Edition (XOne), Outlast (XOne), Outland (XOne, X360) a Burnout Paradise (XOne, X360).

  • 18. 10. 2016 - Spekulace: Končí studio United Front Games (Sleeping Dogs, Modnation Racers, Smash + Grab).

  • 21. 11. 2015 - V Saudské Arábii se na seznam zakázaných her nově dostaly tituly Fallout 4, The Witcher 3, Sleeping Dogs, The Order 1886 a herní série Tomb Raider (včetně Rise of the Tomb Raider).

  • 18. 2. 2015 - Aktuální Humble Bundle nabízí za Vámi zvolenou cenu Hitman: Absolution, Hitman GO a Supreme Commander 2. Pokud dáte více než 6,9$ získáte navíc Thief, Murdered: Soul Suspect a Deus Ex: Human Revolution - Director's Cut. V případě příspěvku vyšším než 15$

  • 25. 9. 2014 - Sleeping Dogs: Definitive Edition poběží jak na Xbox One, tak i PS4 v rozlišení 1080p při 30fps.

  • 7. 8. 2014 - Amazon odhalilo Sleeping Dogs: Definitive Edition pro konzole PS4 a Xbox One, které nabídne původní hru se všemi vydanými DLC ve vylepšené grafice.

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
80/100
Datum recenze:
22. srpna 2012
Recenze