Sinner: Sacrifice for Redemption

Sinner: Sacrifice for Redemption

Články

Discord otevírá svůj obchod s desítkami pečlivě vybraných titulů

Tak je to konečně tady. Steam, GOG a další podobné služby mají nového vyzyvatele od Discordu. Zatím samozřejmě nedokáže konkurovat rozsahem nabízeného obsahu, ale slibuje opravdu zajímavé prvky – hry, které správci pečlivě vybírají, hry, které mají časovou exkluzivitu, předplatné s přístupem k výborným hrám. Ale je přesto vůbec pro další digitální obchod místo?

Hardcore RPG Sinner: Sacrifice for Redemption vás co nevidět postaví proti sedmi smrtelným hříchům

Her inspirovaných sérií Dark Souls rapidně přibývá a třeba v případě Dead Cells se tahle inspirace postarala o opravdu luxusní zážitek. Sinner: Sacrifice for Redemption sice nevypadá nijak zvlášť zajímavě v běhu, avšak na papíře se objevuje jeden velice lákavý prvek – vaše postava postupně nesílí, ale naopak slábne. Tenhle mechanismus si vyzkoušíte v druhé půlce měsíce.

Brutálně těžký Sinner: Sacrifice for Redemption byl odložen, ale přidá verzi na Switch

Vykoupení přijde až na podzim. Sérií Souls inspirovaná supertěžká bojovka Sinner: Sacrifice for Redemption měla původně vyjít na jaře, ale místo toho se možná i díky blížícímu se remasteru Dark Souls o půl roku posune. Nezávislí vývojáři ze studia Dark Star nově nabytý čas využijí k portu na Switch, takže ve třetím kvartálu letošního roku hru uvidíte jak u Nintenda, tak na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Cestou k vykoupení se v RPG Sinner můžete vydat na jaře

Inspirace cizím dílem je v umělecké sféře obecně považována za běžnou a vývojáři z Dark Star Studios se obdivem k sérii Dark Souls rozhodně nijak netají. Vždyť i název jejich studia zní skoro stejně jako zmíněná série. Mechaniky téhle kultovní záležitosti se ale ve své prvotině Sinner: Sacrifice for Redemption rozhodli ozvláštnit netradičním prvkem. Místo aby vaše moc a síla postupně rostla, s každým poraženým protivníkem naopak slábne.

V temném RPG Sinner čelíte vlastním hříchům a postupem hrou slábnete

A je tu další hra ve stylu Souls série. Ale než na ní kvůli její netajené inspiraci zcela zanevřete, vydržte. Sinner: Sacrifice for Redemption totiž obsahuje jeden neotřelý prvek a přestože vzniká pod křídly neznámého studia, do klávesnic ve vývojářském studiu buší zkušené ruce lidí z Ubisoftu, Blizzardu a Konami. Přesněji se jedná o senior programátora, výtvarného ředitele a další významnější posty. Jste tedy připraveni čelit svým hříchům?

Bleskovky

  • 12. 4. 2018 - Vydání akčního RPG Sinner: Sacrifice for Redemption se odkládá na 3. čtvrtletí tohoto roku. Kromě PC, PS4 a Xbox One platformy vyjde i na Switch (+ video).

  • 26. 3. 2018 - RPG Sinner: Sacrifice for Redemption obdrží update pro konzole PlayStation 4 Pro.

Hodnocení Metacritic:
57/100