Shadows of the Damned
Věková dostupnost

Shadows of the Damned

Články

Velké slevy her od EA na Den dětí!

S blížícím se Dnem dětí (1. června) připravili Electronic Arts speciální slevy na vybrané tituly. Všechny je pochopitelně najdete i na Shop.Games.cz a využít je můžete i pokud už věkově mezi děti nepatříte. Nabídka platí jen do vyprodání zásob a časově je omezena do 3. 6. 2012.

Shadows of the Damned cílí na všechny s okem pro výstřednost

Když už vám neřekne nic jméno Goiči Suda, což je autor příjemných úchyláren typu No More Heroes či Killer7, tak by vám snad mohlo v hlavě zazvonit alespoň jméno Šindži Mikami. Šéfa vývoje několik Resident Evil titulů a spolustvořitele Devil May Cry snad znáte?! Pokud ne, tak nejlepší způsob, jak se s prací Mikamiho i kolegy Sudy seznámit je aktuální titul Shadows of the Damned, který pod hlavičkou Electronic Arts vychází v Evropě tento čtvrtek a připomíná se níže uvedeným videem.

Hardrockový trailer z Shadows of the Damned

Nejnovější trailer z hororové akční adventury Shadows of the Damned obsahuje náznaky jakési...

Battlefield 3, Alenka a Portal 2 - nejdříve obrázky, poté články

Včera (čtvrtek) proběhla v Londýně tradiční jarní prezentace her od EA, a přestože...

Jak měla původně vypadat střílečka Vanquish

Povedená sci-fi akce Vanquish (recenze), která vsadila na maximální přímočarost v designu levelů a naopak nechala hráče improvizovat v boji samotném, mohla vypadat úplně jinak. Ve svém posledním blogpostu na webu Platinum Games zveřejnil tento, zejména pro fanoušky hry, zajímavý fakt hlavní designér Shinji Mikami.

Shadows of the Damned plné démonů

Grasshoper Studios neboli domovské studio populárního vývojáře Suda51 (No More Heroes) ohlásilo ve spolupráci s EA nový psychologický akční thriller Shadows of the Damned. Nabízíme ucelený souhrn prvního infa z papírových časopisů, tiskovky i rozhovorů na letošní Tokyo Game Show:

Bleskovky

  • 27. 1. 2017 - Neoficiálně: Na seznam zpětně kompatibilních X360 her pro Xbox One her mají namířeno Shadows Of The Damned a Rocket Knight.

Hodnocení
GAMES.cz
5/10
Hodnocení Metacritic:
76/100
Datum recenze:
27. června 2011
Recenze