ShadowHand

ShadowHand

Články

To nejlepší z Games.cz - Vánoce!

Konečně tu máme Vánoce. Čas užít si nejen rodinu, přátele a trochu pohody, ale taky hromadu her. Pro nás to znamená především dohánění restů, ke kterým jsme se v minulých měsících nestihli dostat. Díky všudypřítomným slevám snad na všech myslitelných digitálních distribucích a letos poměrně rozšířenému rozdávání starších, ale solidních her zadarmo, nebude o zábavu nouze. Věříme, že i vy máte plné ruce zábavy, a tak už nebudeme rušit. Užijte si svátky!

Jízdní řád na další týden - Fantasy RTS, špehování souseda a spousta karet

Máme za sebou první adventní neděli, takže už je nejvyšší čas začít shánět vánoční dárky pro vaše blízké. Jako jeden z možných zdrojů tipů vám může posloužit náš Jízdní řád pro tento týden. Pokud se mezi vašimi známými čirou náhodou nachází nějaký potenciální diktátor, určitě nešlápnete vedle se simulátorem moderní vlády nebo renesanční panovnice. Ti ostatní si mohou vybrat z karetní strategie, kombinace RTS a RPG a hororové adventury. Video jako každé pondělí připravil Honza Vondrášek.

Shadowhand mixuje karetní Solitaire s propracovaným příběhem o pirátkách a aristokratech

Legendární karetní hru Solitaire kdysi dávno proslavil operační systém Windows. Od té doby byla nejen nedílnou součástí dalších systémů, ale také imitována mnoha nadšenými indie vývojáři. Občas šlo o dobrou nápodobu (Solitairica), občas to nebyla taková sláva (Age of Solitaire). Doufejme, že se Shadowhand zařadí spíš po bok Solitairicy, se kterou má mnoho společného.

ShadowHand spojí karetní souboje s košatým dobrodružným příběhem

Žánr karetních her se nám začíná v posledních letech a měsících hezky rozrůstat, důkazem čehož je i nově oznámený titul ShadowHand. Podle prvních informací nebude kopírovat lídra trhu Hearthstone, ale půjde vlastní cestou. Měla by stát a padat na intenzivním zapojení příběhu, kterým bude hra protkaná skrz na skrz. ShadowHand se dočkáme na PC a Mac neznámo kdy, ale první záběry uvidíme snad ještě tento měsíc.
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
69/100
Datum recenze:
18. prosince 2017
Recenze