Shade: Wrath of Angels

Shade: Wrath of Angels

Články

České a slovenské hry pod koly času

Příběh herního vývoje v České republice, potažmo v bývalém Československu, je vzhledem k okolnostem až překvapivě bohatý. Během posledních třiceti let vzniklo na našem území několik stovek počítačových her, na kterých se podílely desítky vývojářských týmů a stovky osamocených jednotlivců. Od nadšených propagátorů moderní techniky v době hroutícího se komunismu, přes první nesmělé pokusy o komerční produkci poloviny devadesátých let, až po vysokorozpočtové hry s celosvětovou distribucí, všechny tvůrce českých her pojila dohromady snaha prorazit navzdory ztíženým podmínkám. Ať už bylo cílem jen pobavení několika blízkých přátel, nebo snaha o koupi nového Ferrari, čeští a slovenští vývojáři museli čelit celé řadě problémů.

Akční adventura Shade: Wrath of Angels hotova

Hororová third-person akční adventura Shade: Wrath of Angels je konečně po dlouhých třech letech vývoje hotova.

Horor Shade: Wrath of Angels přes DX9 na podzim

I přes urputnou snahu vývojářů z Black Element Software nevyjde third-person hororová akční adventura Shade: Wrath of Angels v původně plánovaném termínu.

Shade: Wrath of Angels, Worms 3D, Horizons

V dílnách společnosti Black Element Software vzniká nová third-person akční hororová adventura Shade: The Wrath of Angels.

Horor Shade: Wrath of Angels bude česky

Radek Volf z pražského vývojářského týmu Black Element Software dnes Tiscali Games poskytl dva exkluzivní screenshoty z nadcházející hororové akční adventury s názvem Shade: Wrath of Angels (dříve Nefandus), která vzniká za podpory vydavatelské společnosti Cenega Publishing.

Shade: Wrath of Angels - rozhovor

V české kotlině vznikla už řada titulů úspěšných ve světě a budoucím potenciálním hitem je i hororová akční adventura Shade: Wrath of Angels, o níž jsme vyzpovídali Radka Volfa z Black Element Software.
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
50/100
Datum recenze:
26. října 2004
Recenze