Serious Sam Double D

Serious Sam Double D

Články

Nezávislý rozcestník: návrat pořádného westernu

Na světě jsou dva druhy lidí. Ti, co milují western, a ti, co v životě žádný neviděli. A tak zatímco netrpělivě vyhlížíte nový podtitul Call of Juarez, můžete k němu navíc vyhlížet eskapády jednoho (ne)oblečeného indiána. S jiným indiánem se vydejte na cestu za poznáním, co sužuje strom života. A od klasicky pojatého westernu se prostřílejte se Samem „Serious“ Stonem a jeho novým parťákem na planetu za ostřílenými mariňáky, kteří dinosaurům dávají dobrou noc.

Serious Sam 3 a Double D útočí videem a termínem vydání

Jestli si nějaká hra může vyskakovat na komerční titány střílečkového žánru (BF3, MW3, Rage), kteří se mezi smrtelníky snesou letos na podzim, pak je to Serious Sam 3: BFE. Titul, který se arkádovou hratelností vysmívá do obličeje všech vážně míněných her a nebojí se jim klidně zezadu podkopnout nohy (samozřejmě z legrace), asi neprodá miliardy a miliony kopií, ale pro nezanedbatelné množství hráčů bude vrcholem letošního podzimu. Přesně tak, podzimu, protože ode dneška už známe termín vydání, který byl stanoven na 18. října.

Blíží se vydání Serious Sam: Double D

S novou sadou obrázků už je načase si přiblížit chystanou arkádu Serious Sam: Double D, která na PC zamíří koncem tohoto měsíce a už je ve vývoji i pro Xbox Live Arcade. Tohle dílko má zvýraznit už tak dost brutální rys původní série, tedy ničím nevázanou akci a hutnou, neustávající střelbu proti plejádě bizarních a nebezpečných monster. Double D vezme hlavního hrdinu Sama do třech různých světů: do okolí pyramid starověkého Egypta, do vulkanických Pompejí a džunglí prehistorické planety Země.

Bleskovky

  • 22. 10. 2020 - Tvůrci Serious Sama a vydavatel Devolver se spojili. Chystají další díly a The Talos Principle 2

Hodnocení Metacritic:
66/100