Serious Sam 3 a Double D útočí videem a termínem vydání
zdroj: Archiv
Novinky

Serious Sam 3 a Double D útočí videem a termínem vydání

23. 8. 2011 19:33 | autor: Petr Poláček |

Jestli si nějaká hra může vyskakovat na komerční titány střílečkového žánru (BF3, MW3, Rage), kteří se mezi smrtelníky snesou letos na podzim, pak je to Serious Sam 3: BFE. Titul, který se arkádovou hratelností vysmívá do obličeje všech vážně míněných her a nebojí se jim klidně zezadu podkopnout nohy (samozřejmě z legrace), asi neprodá miliardy a miliony kopií, ale pro nezanedbatelné množství hráčů bude vrcholem letošního podzimu. Přesně tak, podzimu, protože ode dneška už známe termín vydání, který byl stanoven na 18. října.

zdroj: Archiv

Na oslavu si můžete přihnout z plného poháru záběrů ze hry, které rozlévá nové video, potažmo se po rozkliku začíst do výčtu předobjenávkových bonusů a popisu speciální digitální edice, kterou vydavatel hry pro nedočkavce připravil. Po rozkliku rovněž najdete totálně ujeté video z arkády Serious Sam: Double D, která plní roli marketingového titulu pro SS3 a ke stažení bude od 30. srpna (zřejmě zdarma).

Na předobjednávku SS3 hry na Steamu dostanete 10% slevu, která platí i pro ty z vás, co jste si předtím skrze Steam koupili jakýkoli jiný Seriou Sam titul. Ode dneška jsou navíc všechny Serious Sam HD tituly na Steamu o 66% levnější.

Fandové si mohou předobjednat speciální digitální edici hry, která obsahuje (krom hry samotné) tituly Serious Sam: First a Second Encounter Classic (pokud už je máte, můžete je darovat), making of SS3 video, multiplayer avatary Gold Serious Sam, Gold Fork Parker (šéf Digital Revolver) a Brett Sanderson Headless Kamikaze, kolekci SS3 trailerů a videí v HD, digitální artbook, plakáty a box art, oficiální soundtrack a DLC hledí pro zbraň AS-24 Devastator. De facto jsou to prkotiny, ale někoho možná zajímat budou. A nyní už to slíbené úchylné video ze Serious Sam: Double D jako odměna za to, že jste dočetli až sem.

Nejnovější články