Secret Files 2: Puritas Cordis

Secret Files 2: Puritas Cordis

Články

Secret Files 3 - rozhovor s tvůrci očekávané adventury

Před nedávnem jsme se s vámi podělili o první dojmy z připravované dobrodružné point-and-click adventury Secret Files 3, která nepochybně patří k těm nejočekávanějším hrám svého žánru tohoto roku. Při příležitosti prezentace hry jsme ale měli možnost také prohodit pár slov s jejími tvůrci, které vám nyní přinášíme v podobě rozhovoru. Netýkal se přímo jen Secret Files 3, ale i rozdílných preferencí hráčů v Německu a zbytku světa, potažmo současnosti a budoucnost adventurního žánru. Do křesel pro hosty usedli hned tři vývojáři, a to šéf týmu Animation Arts, vedoucí projektu a game designér Marco Zeugner, dále pak scénárista z externí společnosti NEOS Film Stefan Holtz, a nakonec také hlavní grafik Christian Fischer.

Secret Files 2: Puritas Cordis - dojmy

Nástupce úspěšné Tungusky klepe na dveře a my měli možnost popovídat si s vývojáři nejen o způsobu střídání postav, které čelí záměru bratrstva kontrolovat počasí.

Tunguska: Přísně tajné - návod 2.část

Právě v těchto dnech u nás vychází česká verze této adventury, v jejíž druhé polovině doprovodíme Ninu a jejího přítele Maxe při putování tunguzskými pastvinami a močály, po Kubě, Irsku a základnou v Himalájích.
Hodnocení
GAMES.cz
6/10
Datum recenze:
27. září 2009
Recenze