Seasons After Fall

Seasons After Fall

Články

Best of 2016: Nejlepší soundtrack

Herní hudba zažívá v posledních letech ohromující rozmach a letošek byl obzvlášť silný ročník. Předvýběr čítal v této kategorii přes deset výborných soundtracků, jejichž žánrová pestrost sahala od klasicky znějící orchestrální hudby po vaudevillové odrhovačky. Srazit nominace na pět kusů byl krutý a nesmlouvavý boj – ale hrála k němu skvělá muzika.

Mafiánský LEVEL 267 mapuje mikrotransakce a procedurálně generované světy

Aktuální číslo Levelu krásně ilustruje různorodost současného herního světa. A nejenom v recenzích, kde se s přicházejícím podzimem objevily hry jako Deus Ex: Mankind Divided, Seasons After Fall, Mother Russia Bleeds nebo The Final Station. Hlavně v tematických článcích je znát, že na hry je možné nahlížet z nejrůznějších pohledů. Pokud vás tyto pohledy zajímají, určitě byste si měli LEVEL 267 pořídit - na stáncích, v supermarketech a v elektronické distribuci se totiž objevuje právě teď... !function(f,b,e,v,n,t,s){if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)};if(!f._fbq)f._fbq=n; n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0';n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0];s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,'script','https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '234572886741524'); fbq('track', "PageView");

Souhrn recenzí - NHL 17, Obduction, Mother Russia Bleeds a další

Podzimní blockbustery jsou za dveřmi, neznamená to ale, že v uplynulých dnech nevycházely zajímavé tituly. Ne ze všech se vyklubaly i tituly kvalitní, ale i jedna dobrá hra týdně je úspěch. Podívejte se na výpis recenzí za poslední týden, třeba vám něco zajímavého uniklo. :)

GamesPlay: hrajeme grafický nádhernou plošinovku Seasons After Fall

Plošinovku s liškou v hlavní roli Seasons After Fall už jsme vychválili v textové recenzi, a v tomto gamesplayi vám všechnu tu nádheru názorně předvedeme. Jde totiž o hlavní devízu této vysoce pohodové hry, která se jinak hraje spíš skoro sama. Nejde tedy o hru, která by vynikala svým pojetím plošinovkových mechanismů, ale i za pár let by se na ni mohlo vzpomínat jako na hru s nádhernou stylizací. Podívejte se na to s námi.

Kouzelná liščí plošinovka Seasons After Fall vás pošle za čtyřmi Strážci

Po dvou letech vývoje konečně vyjde logická plošinovka Seasons After Fall, která vás na první pohled upoutá nádherným vizuálním zpracováním a také hlavní hrdinkou, jíž je liška, zvíře ve hrách stále oblíbenější. Hra se ještě před svým vydáním 2. září předvede na Gamescomu a k tomu se prezentuje i novým trailerem, v němž lehce nastiňuje děj, který vás pošle na tuhle magickou cestu.

Video z logické plošinovky Seasons After Fall předvádí, jak liška ovládá počasí

Nejenom, že logická plošinovka Seasons After Fall krásně vypadá, ale mezi její silné stránky by měla patřit i možnost ovlivňovat počasí díky schopnostem ústřední hrdinky, sympatické hopsající lišky. Změna ročních období má vliv na prostředí, v němž se liška nachází, a díky tomu se hráči otevírá cesta dál.
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
75/100
Datum recenze:
13. září 2016
Recenze