Scratches

Scratches

Články

Adventurní speciál #5: výlet do sanatoria v lovecraftovské adventuře Asylum

Agustín Cordes miluje hororové příběhy natolik, že s kolegou Grazianim vydali v roce 2006 vůbec první komerčně šířenou argentinskou hru Scratches. Hororový příběh tehdy zaujal hráče po celém světě, ale studio Nucleosys se jim bohužel rozpadlo pod rukama. Cordes však krátce poté zakládá vlastní studio Senscape a oznamuje hororovou first person adventuru Asylum, která se inspiruje motivy z díly H. P. Lovecrafta, a letos už je tedy ve vývoji pátým rokem. Na první pohled se může zdát, že s Asylum něco není v pořádku, ale opak je pravdou, jak se dozvíte v následující reportáži.

Hororová adventura Scratches hotova

Hororová point&click; adventura vývojářského studia Nucleosys - Scratches - je hotova a v prodeji by měla být už dříve slíbeného 1.

Scratches - obrázky, vydavatel, datum a stránky

Abychom zachovali sled udaný nadpisem této zprávy, nejdříve ze všeho vám dnes představíme několik nových ukázek z tajemné, možná spíš až hororové, point&click; adventury s názvem Scratches, kterou pro vás připravuje vývojářský tým Nucleosys.

Scratches - adventura s prvky hororu

Po více než půl roce jsme tu s informacemi o připravované hororové adventuře s názvem Scrathces.

Adventura Scratches v obrazech

Co je to za hluk v tom sklepení...? Bude se psát rok 1980 a vy přijedete do svého nového domu ve viktoriánském stylu kdesi na předměstí Rothbury, malého trhového městečka v Northumberlandu v Anglii.

Oznámení first-person adventury Scratches

Vývojářské studio Nucleosys z Buenos Aires dnes oznámilo svůj první herní počin, adventuru s názvem Scratches.
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
67/100
Datum recenze:
6. června 2006
Recenze