zavřít

Oznámení first-person adventury Scratches

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vývojářské studio Nucleosys z Buenos Aires dnes oznámilo svůj první herní počin, adventuru s názvem Scratches.

Na její svět budete koukat z pohledu vlastní osoby a údajně by vás měl strhnout především její příběh, plný nečekaných zvratů a s šokujícím závěrem. Čím však bude tak výjimečný, už pochopitelně tisková zpráva neříká. Hlavní část hry by se měla odehrávat ve velkém tajemném domě z viktoriánského období, dále v jeho zahradách, zpustlých a zarostlých sklenících nebo v kapličce.

Pokud vás výše zmiňované informace alespoň trochu zaujaly a chcete si o hře udělat lepší obrázek, můžete se mrknout na promo teaser (8MB), umístený na homepage studia. Adventura Scratches je pro PC naplánována na příští rok, objevit by se měla i verze pro OS Linux, případně pro počítače Apple.

zdroj: GamersHell

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.