Saints Row: The Third
Věková dostupnost

Saints Row: The Third

Články

Třetí díl bláznivé městské akce Saints Row dostane vymazlený remaster

„Není to kdovíjak originální hra, ale míra hratelnosti je natolik vrchovatá, že vás tahle jízda od pošuků z Volition bude držet setsakramentsky dlouho. A možná si ještě za pár měsíců vzpomenete, jak jste se procházeli po městě s helmou imperiálních vojsk.“ Tak zní osm let starý rozsudek Karla Drdy v recenzi trhlé městské akce Saints Row: The Third, která už příští měsíc dostane pěkný remaster.

Režisér Rychle a zběsile chystá film podle Saints Row

Jednou se to podařit musí. Tomb Raider si dá reparát, Pokémon: Detektiv Pikachu nevypadá vůbec marně, zatímco Sonic se rýsuje spíš jako guilty pleasure. A třeba takový Doom půsibí už z prvního traileru vyloženě pekelně. Zlomí se dnes už otřepané prokletí filmů podle her díky Saints Row? Mohlo by...

V Saints Row IV zazní Shakespeare i Jane Austenová

Pondělí 22. července si budeme pamatovat jako DLC den. Žádný signifikantní přídavek do některé z her, které sledujeme, sice nevyšel, ale objevilo se hned několik informací o DLC pro hry připravované. Saints Row IV je jednou z nich. Kolegové z GameInformeru a Polygonu se během Comic-Conu účastnili panelovky s tvůrci a dabéry Saints Row IV, kde se od šéfa Volition Steva Jarose dozvěděli, že první DLC s názvem Enter the Dominatrix vyjde 45 dní po vydání základní hry, k čemuž dojde za měsíc – 23. srpna.

THQ je rozebráno: Sega má Relic, Ubisoft získal South Park, Saints Row shrábnul Koch a Homefront patří Cryteku

Počáteční debata o osudu THQ krátce po vyhlášení bankrotu měla několik možných závěrů, ale nakonec se naplnil ten nejvíce lakonický. THQ po včerejší aukci de facto končí, protože co mohlo být vydraženo, to vydraženo bylo, něco málo se firma pokusí ještě prodat/udat v procesu uspokojování věřitelů před soudem, no a značky či studia, která nikdo nekoupil, ty prostě končí.

Bleskovky

  • 18. 4. 2019 - Na Switchi vyjde 10. května kompletní Saints Row: The Third, připomíná se trailerem.

  • 21. 8. 2018 - Deep Silver FishLabs pracuje na portu hry Saints Row the Third pro Nintendo Switch.

  • 15. 9. 2017 - Na seznam zpětně kompatibilních X360 her pro Xbox One přibyly tituly Saints Row: The Third, Slender: The Arrival, Super Contra, Undertow a Monopoly Deal.

  • 1. 5. 2014 - Členové Xbox Live Gold programu získají v květnu 2014 zdarma Dust: An Elysian Tail a Saints Row: The Third.

REMAKE

Saints Row: The Third Remastered
Saints Row: The Third Remastered
Akční, RPG
PlayStation 4, PC, Xbox One, PS4 Pro, Xbox One X
22. květen 2020
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
84/100
Datum recenze:
22. listopadu 2011
Recenze