Sacred Fire

Sacred Fire

Články

Vydání slovenského psychologického RPG Sacred Fire se pomalu blíží

Zdalipak si ještě vzpomínáte na nadějné slovenské RPG Sacred Fire? Psali jsme o něm naposledy před dvěma lety a podle původních odhadů mělo vycházet už před rokem, ale jak to tak u crowdfundovaných projektů bývá, trochu se oproti plánu opozdilo. Nevadí, hlavně že práce postupuje kupředu a že už konečně začínáme tušit, kdy se do narativně ambiciózního světa starých skotských rebelů podíváme.

Psychologické RPG Sacred Fire spouští dodatečný crowdfunding na Indiegogo

Kdo by si býval pomyslel, že spojení velmi starých Skotů a velmi moderních Slováků může být tak lukrativní? No, slovenské studio Poetic tomu jistě věřilo, jinak by se nevydalo na Kickstarter s touhou vybrat 50 tisíc dolarů na vývoj svého kaledonského narativního RPG Sacred Fire. A dobře udělalo, protože konečná cifra na účtu kampaně činí slušných 65 tisíc. Řekl jsem konečná? Dovolte, abych se opravil. Sacred Fire totiž spouští kontinuální kampaň na Indiegogo, takže jestli jste nestihli přispět na KS, teď je vaše druhá šance.

Slovenské RPG Sacred Fire uspělo na Kickstarteru a přidává dodatečné cíle

Vývojáři ze slovenského studia Poetic to dokázali! Jejich psychologické RPG Sacred Fire na Kickstarteru vybralo požadovaných 50 tisíc dolarů, i když to bylo docela o prsa. Kampaň končí přibližně za dva dny a kousek, a na počítadle se v době psaní téhle věty skví cifra 51 127 amerických dolarů. Na dosažení dodatečných cílů už nezbývá moc času, takže pokud chcete tohle dobrodružství kaledonských rebelů proti římské moci podpořit, raději si pospěšte.

Fight Club #318: Žlutej pes

Mass Effect Andromeda vyšel ve čtvrtek 23. března, a přestože jsme novinku od EA obšírně rozebírali v recenzi a gamesplayi, pořádně jsme ji ještě neprobrali v podcastu. V průběhu Fight Clubu s pořadovým číslem 318. to napravil Vašek, který s Andromedou strávil několik desítek hodin. Sekundovali a oponovali mu Pavel, Adam a Petr. Samozřejmě zmíněné osazenstvo nezůstalo jenom u Mass Effectu. Probírali ještě následující hry a témata.

V novém traileru pro psychologické RPG Sacred Fire hraje hlavní roli Zaklínač

Adam vám před pár dny představil slovenské RPG Sacred Fire, které se zrovna snaží posbírat dostatek peněz v kampani na Kickstarteru. Psal o tom, že hlavní roli jak v taktickém soubojovém systému, tak v dialogové a strategické části bude hrát psychologie vaší postavy, kaledonského bojovníka proti Římanům. Jeho strachy, nenávisti, ideály, postoje, to všechno určí, jak určitá situace nebo dokonce celý příběh dopadnou. A tvůrci z Poetic Studios se dnes pochlubili novým trailerem, který opravdu stojí za zhlédnutí.

Slovenské psychologické RPG Sacred Fire vás zavede do starověké Kaledonie

Slovenské taktické RPG Sacred Fire vás zavede do Kaledonie čelící invazi Římanů a celé se to pokusí podat tak, jak u podobných her není zvykem. Ovšem za předpokladu, že se na Kickstarteru podaří vybrat alespoň padesát tisíc dolarů. Sacred Fire totiž slibuje mix taktického RPG s psychologickou vrstvou, kdy má stav vaší mysli vliv na konflikty na bojišti s tím, že se na herní mechaniky má vliv nenávist, vina, strach, ideály a podobné emoce či stavy vaší postavy.