Dnes startuje týden českých a slovenských her. Očekávejte slevy i nominace na České hry roku
zdroj: GDACZ

Dnes startuje týden českých a slovenských her. Očekávejte slevy i nominace na České hry roku

15. 11. 2021 15:54 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Právě dnes začíná druhý ročník akce Czech & Slovak Games Week, tedy týden českých a slovenských her, který je uvozený slevovými akcemi a doprovodným program. Slevy již běží na mobilních zařízeních a GOGu, s odbytím dnešní 17. hodiny se přidá Switch a 3DS, od 19:00 Steam, od půlnoci Xbox One, a nakonec v jednu ráno i PlayStation 4.

V rámci této akce můžete ušetřit na starších kouscích jako Kingdom Come: Deliverance, Dex, Vaporum, sérii Mafia, Blackhole, Feudal Alloy či hrách od Amanity. Ve slevě jsou ale i nějaké novinky jako Lords & Villeins, Comanche či Sacred Fire.

Slevovou akci každý den doprovází jedinečný program. Kupříkladu dnes se uskutečňuje game jam, tedy soutěž vývojářů v bleskurychlém vytvoření nové videohry. Zítra se odhalí nominace na Českou hru roku 2020.

Ve středu, tedy na svátek, u jehož příležitosti se celá akce koná, proběhne zase Games Week Direct, tedy po vzoru Nintendo Directu panel, během nějž dojde k oznámení novinek české a slovenské herní scény.

Ve čtvrtek se těšte na veletrh pracovních příležitostí a zbytek týdne obsadí tradiční vývojářská konference Game Developers Session. Tak se nezapomeňte koukat na to, co vás zajímá a kupovat hry, na které si delší dobu děláte zálusk.

Nejnovější články