Rune

Rune

Články

Studio Human Head, tvůrci Rune II a první Prey, bylo zrušeno

Podobná situace se nevidí příliš často. Human Head Studios teprve předevčírem vydalo svou dlouho očekávanou akci Rune II, aby následně zničehonic bez viditelných náznaků zavřelo krám. V minulosti došlo k něčemu podobnému třeba se studiem Team Bondi, které nepřežilo vývoj L.A. Noire. V případě Human Head Studios ale nejde o takovou tragédii. V článku se dočtete, proč.

Klíč k meči: Jsou souboje na meče prokletím nebo budoucností videoher?

Platí to prakticky kdekoliv na světě. Když se potkají dva malí kluci a někde v jejich okolí je k mání pár kusů klacku, větve nebo tyče, dříve nebo později padne zásadní výzva: „Pojď, jdem se mečovat!“ Souboje s meči patří k lidstvu od pradávna (první meče vznikaly už v dobách zhruba 3000 let př. n. l.) a obliba vzájemného dávání si přes hubu pomocí naostřených kusů kovu nás neopustila dodnes. A skutečnost, že většina z nás nikdy skutečný meč v ruce nedržela, si vynahrazujeme virtuálními půtkami v našich oblíbených hrách.

Obrázky a video z přídavku pro Rune

Gathering of Developers se nechali slyšet, že v těchto dnech vypustili na trh (za cenu 20 dolarů) přídavek pro vikingskou 3D akci Rune, která vyšla na podzim a dočkala se u hráčů kladného přijetí.

Postavy do datadisku k Rune

Na homepage firmy Humanhead Studios, tvůrců výborné 3D akce Rune, se objevil kompletní výčet...

Rune: The Halls of Valhalla gold

G.O.D oznámili, že datadisk The Halls of Valhalla k vikingské akci Rune je dokončen a do obchodů se má dostat 24.

Rune: The Halls of Valhalla info

GOD Games zveřejnili podrobnosti o chystaném datadisku The Halls of Valhalla pro vikingskou akci Rune.
Hodnocení
GAMES.cz
?/10
Hodnocení Metacritic:
76/100
Datum recenze:
7. listopadu 2000
Recenze