zavřít

Postavy do datadisku k Rune

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na homepage firmy Humanhead Studios, tvůrců výborné 3D akce Rune, se objevil kompletní výčet...

zdroj: Archiv

Na homepage firmy Humanhead Studios, tvůrců výborné 3D akce Rune, se objevil kompletní výčet postav z datadisku The Halls of Valhalla právě pro Rune.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Datadisk bude zaměřen především na multiplayer, kde přinese nejen nové mapy a postavy, ale i dva zbrusu nové módy. Prvním bude Arena připomínající film Klub rváčů. V Areně si vyberete ze 4 postav (Viking, Mongol, Snake Berserker a Valkyrie) a pak se pustíte do boje 1 na 1 (některé servery budou uzpůsobeny i pro boj 2 na 2 a 3 na 3). Druhým novým módem bude Headball, který bude určen pro hru dvou týmů. Cílem je useknout někomu z druhého týmu hlavu a tu pak donést do jeho základny (docela maso:). zdroj: Archiv

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.