Rogue Trooper

Rogue Trooper

Články

Rebellion dali 2 miliardy korun na studio pro film Rogue Trooper a seriál Soudce Dredd

Před pár dny poprvé odhalený Monster Hunter není jedinou filmovou adaptací hry, která se na nás v horizontu několika let chystá. Ví se o adaptacích The Division, Duke Nukem, Uncharted nebo třeba Gears of War. U všech pak panují oprávněné obavy. Historie nás zkrátka naučila. V případě modrého super vojáka Rogue Troopera to platí rovněž, a to i přes skutečnost, že společnost Rebellion podpořila své filmové studia enormní částkou.

Režisér Warcraftu natočí film podle komiksu Rogue Trooper

Mezi každoroční nálož komiksových filmů od Marvelu a nejen od něj se brzy pokusí vklínit nový kousek. Jmenuje se Rogue Trooper, možná ho znáte podle stejnojmenné hry z roku 2006 a určitě znáte i jeho režiséra. Film totiž natočí Duncan Jones, režisér dva roky starého filmu Warcraft: První střet.

Third-person akce Rogue Trooper v obrazech

Akce z pohledu třetí osoby, špionážní prvky, rafinovaná a přímočará AI, používání bio-implantátů, možnost řešit situaci několika různými způsoby - to vše a ještě spoustu věcí navíc můžete očekávat v nadcházející akční hře vývojářského týmu Rebellion, Rogue Trooper.

Rogue Trooper - homepage s 3D ukázkami

V průběhu letošního roku (přesněji v druhém čtvrtletí) se fanouškové akčních her dočkají dalšího titulu tohoto žánru - third-person akce s názvem Rogue Trooper.

Nová střílečka Rogue Trooper od tvůrců AvsP

Britské studio Rebellion (například Aliens vs.