zavřít

Rogue Trooper - homepage s 3D ukázkami

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V průběhu letošního roku (přesněji v druhém čtvrtletí) se fanouškové akčních her dočkají dalšího titulu tohoto žánru - third-person akce s názvem Rogue Trooper.

Toto dílo připravuje britský vývojářský tým Rebellion, který už má za sebou pěknou řádku projektů, včetně Sniper Elite, World War Zero, Delta Force: Urban Warfare, Rainbow Six: Lone Wolf, Tiger Woods' PGA Tour Gold či Judge Dredd: Dredd Vs Death, ad. O hře Rogue Trooper jsme toho dosud mnoho nenapsali. Přesněji řečeno, zatím jsme ji stihli pouze oznámit, a k tomu došlo už v září 2004 a proto si ji nyní trochu připomeňme. Je k tomu ostatně dobrá příležitost. Vydavatelských práv se ujala společnost Eidos, která rozjela (i když zatím jen částečně) nové oficiální stránky, kde můžete vedle hrubého nástinu děje najít i 3D screenshoty (vyžadují QT7), díky nimž získáte poněkud lepší představu o herním světě, než z těch obyčejných, jež najdete v naší galerii. Mimochodem taktéž občerstvené.


Rogue Trooper vzniká současně pro PS2, Xbox a PC. Její děj vás zavede na otrávenou planetu Nu Earth, kde už odnepaměti zuří válka mezi dvěma frakcemi a nevypadá to, že by tento konflikt měl někdy skončit. Vypráví se tu však příběh o jakémsi tajemném a vražedném samotářském válečníkovi, muži, který nezná oddanost a jde si svou cestou za pomstou zrádným nepřátelům. Je to poslední voják, jediný přeživší masakr způsobený geneticky upravenými pěšáky. Je to Rogue Trooper (Voják Samotář).

Hra slibuje krutou kombinaci špionáže a akce. Hráči budou muset projevit schopnost rychlého myšlení, neboť válečné peklo, do kterého budete vtaženi, nebude dávat mnoho prostoru k oddechu. K dispozici budou různé futuristické zbraně. Těšit se můžete i na multiplayer s podporou až čtyř hráčů (online i pře split-screen).
zdroj: 3DGamershomepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.