Rock Band 4

Rock Band 4

Články

Mad Catz je zpátky ve hře

Známý výrobce herních periferií vstává z popela 10 měsíců po vyhlášení bankrotu. Komu chyběly myši a klávesnice à la transformer, může se těšit na nové modely.

Vláda davu - co všechno dokáže rozlícená komunita?

Jaký dopad mají uživatelské recenze na rozhodování hráčů a úspěch her? Podle povyku, který se zvedl kolem změn hodnocení na Steamu, by se na první pohled zdálo, že obrovský. Statistiky Sergeje Galjonkina (Steam Spy) ukazují, že některým hrám byly odebrány desítky i stovky uživatelských hodnocení a propadly se až o 70 procent níže ve svém hodnocení, zatímco jiné tituly na změnách v podobných relacích vydělaly. Nesmíme ale zapomínat na kontext. (Článek původně vyšel ve 268. čísle magazínu LEVEL)

Rock Band 4 oznamuje nadupaným trailerem svůj příchod

Jak následující launch trailer trefně našeptává, potřebujete kapelu k tomu, abyste mohli vládnout hudebnímu světu. A k tomu nelze než souhlasně a pěkně v rytmu přikyvovat. Ovšem ne každý má to štěstí na hudebně naladěné kamarády a, co si budeme povídat, někteří z nás mají obě ruce levé. Takovým nezbude, než se opět jednou uchýlit ke slávě virtuální a vzít zavděk alespoň právě vycházející potenciální hvězdou hudebně virtuálního nebe, Rock Band 4.

Harmonix s PC verzi Rock Band 4 nepočítá, ale PC verze svých her v budoucnu nezavrhuje

Guitar Hero III na PC vyšla, stejně jako napůl hra a napůl naučný software Rocksmith. Ale Rock Band série se PC platformě velkým obloukem vyhýbá. A bohužel se to s největší pravděpodobností nezmění ani s vydáním Rock Band 4. Důvody jsou dva a svým způsobem dávají smysl.

Harmonix oznamují Rock Band 4 pro Xbox One a PlayStation 4

Pokud jste si snad mysleli, že je značka Rock Band pohřbená u ledu, tak se mýlíte – Harmonix oznamují čtvrtý díl této hudební série. Tentokráte se hra podívá na PlayStation 4 a Xbox One a mezi hráče dorazí se zbrusu novým enginem. Harmonix při této příležitosti rovněž sdílejí první video nového Rock Band 4. Záběry z hraní však nečekejte - studio Harmonix nás pouze zavede do svých kanceláří a poví nám něco o pozadí vývoje čtvrtého dílu.

Bleskovky

  • 9. 1. 2018 - Vyšlo bezplatné DLC pro hru Rock Band Rivals, které do hry přidává 5 skladeb. (+ video)

  • 15. 6. 2016 - Další rozšíření pro hru Rock Band 4 obdrželo název Rivals a na PS4 a Xbox One vyjde v průběhu podzimu. Těšit se můžete na "opravdu veliké, nové módy" i nové příslušenství.

  • 6. 4. 2016 - Na PC verzi Rock Band 4 vybralo studio Harmonix pouze polovinu požadované částky. Má záložní plán?

  • 2. 3. 2016 - Harmonix spustil crowdfunding kampaň pro PC verzi Rock Band 4.

  • 19. 10. 2015 - Pokud byste si rádi vyzkoušeli všechna DLC (bonusové písně) pro Rock Band 4, stálo by vás to na 3926 $.

  • 16. 6. 2015 - Neoficiálně: Obchod Amazon prozradil datum vydání (10. října) a cenu (250 $ včetně instrumentů) hry Rock Band 4.