Rock Band 2

Rock Band 2

Články

Nový Rock Band by mohl oživit žánr hudebních her

Minulá generace patřila díky masivně úspěšnému Wii z velké části causal hráčům. Nepřehlédnutelnou casual stopu ale najdete i na Xbox 360 a PlayStation 3, zejména v podobě hudebních her. Rock Band byl společně s Guitar Hero králem konzolí, kdy se hry s plastovými nástroji prodávaly po desítkách milionů kusů, ale jak rychle vyletěly na vrchol, tak stejně rychle spadly dolů. Zdá se však, že se na obzoru rýsuje renesance hudebních her - venku jsou nové konzole a hlavně nejen další informace z důvěryhodných zdrojů, že se opravdu chystá nový Rock Band.

Za kolik prodal Viacom studio Harmonix? Za 50 dolarů...

Pokud byste měli u sebe necelou tisícovku a byli ve správný čas na správném místě, mohli jste si koncem minulého roku koupit známý tým Harmonix, tvůrce sérií Guitar Hero a Rock Band. Dle článku publikovaného na serveru All Things Digital totiž mediální gigant Viacom prodal Harmonix investiční skupině Columbus Nova (více v článku) za částku 49.99 dolarů, tedy v podstatě za hubičku.

Harmonix v rukou investiční firmy

Novým majitele studia Harmonix, které má na triku populární série Guitar Hero, Rock Band, Dance Central a další, je investiční firma Columbus Nova, která známé studio koupila za blíže neurčenou sumu od mediálního obra Viacom.

Activision chce udržet Guitar Hero ve hře a chválí Harmonix

Téma hudebních her, či spíše jejich zániku je v posledních týdnech poměrně aktuální. Oba...

Více informací o Rock Band 2

Vylepšené snad po všech stránkách, včetně nových nástrojů a herních módů.

Oznámení Rock Band 2

Nové songy, herní módy, vylepšené funkce a zpětnou kompatibilitu nabídne pokračování hudebního dílka od Harmonix.
Hodnocení Metacritic:
92/100