Více informací o Rock Band 2
zdroj: tisková zpráva

Více informací o Rock Band 2

14. 7. 2008 21:21 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Vylepšené snad po všech stránkách, včetně nových nástrojů a herních módů.

Nedávno potvrzené pokračování výborně přijaté hudební hry Rock Band se dočká jednak klasického vizuálního upgradu a také vítaného vylepšení navigace a interfacu. Sestavení společné kapely má být nyní mnohem jednodušší a následné přehrávání songů snazší díky možnosti vytvoření jakéhosi seznamu oblíbených písní, namísto zdlouhavého navracení se do menu po každém songu. Ale pokud, hledání žádané písně bude výrazně příjemnější. Z dřívějšího režimu Band World Tour je nyní World Tour, který ovšem umožňuje sólo online kariéru, v jejímž rámci se dočkáte několika úseků, soustředících se na specifický hudební nástroj, vašeho oblíbeného zpěváka, žánr či preferované album.

Zvětšit zdroj: tisková zpráva

A je-li tak řeč o nástrojích, Harmonix pro druhý díl připravuje novou kytaru a bubny, co údajně vypadají hodně sexy, stejně tak i znějí, přičemž pedál mají kovový, takže nehrozí, že by se ulomil. Naproti tomu kytara je téměř identická s originálem, vyjma nového potisku je důležitá spíše informace, že má schopnost auto-kalibrace s vaší TV a silnější struny. Ještě noticku k bicí sestavě - v Rock Band 2 bude k mání speciální Drum Trainer mód se zajímavými tipy, jak se v tomhle směru ještě více a snáze zdokonalit. Rock Band 2 má pro výběr sice "jen" osmdesát songů dostupných přímo na herním disku, ale jak bylo řečeno dříve, dvojka je plně kompatibilní s prvním dílem, čímžto se tahle nabídka dramaticky rozrůstá.

Zvětšit zdroj: tisková zpráva

Rozrůstá se také počet herních režimů, mezi nimiž je přepracovaný Tour Challenge (pův. Solo Tour) s novými výzvami vašim schopnostem a hlavně nelineárním postupem, u nějž se můžete angažovat sami nebo s přispěním tří parťáků. A samozřejmě Battle of Bands, kde se vaše kapela o síle čtyř mužů (v lokálním či online uskupení) může utkat s jinou skupinou, z druhého konce světa, přičemž dle skóre na obrazovce průběžně vidíte, jak si v tomhle klání stojíte. Vypadá to na docela zdařilé pokračování, sem docela zvědav na koncovou cenu kompletního balení - vč. nástrojů:)
zdroj: GameSpot, IGN

mart

Nejnovější články