Resistance: Fall of Man

Resistance: Fall of Man

Články

Tvůrci přemýšlí, kam se ztratil úvodní úspěch série Resistance

Na Resistance Sony ze začátku téhle generace vsadila. Střílečky z pohledu první osoby měly tuhle generaci konzolí ovládnout a Microsoft měl své Halo. Veleúspěšnou značku, která svoji pozici na Xboxu 360 s dalšími díly ještě upevnila. Jenže, co Sony? Japonský gigant o většinu svých exkluzivit z PS2 éry přišel a jediná nová značka, která by se dala považovat za skutečně velký úspěch (jak komerční, tak kritický), je Uncharted. Sony potřebovala nějakou FPS, ze které by se stal hit. Tou měl být právě Resistance od Insomniac Games. Jenže nebyl (což naznamená, že hra nebyla úspěšná). Proč?

Insomniac: Se sérií Resistance jsme skončili

Ted Price ve video-vzkazu hráčům potvrdil, že vývojáři z Insomniac už nebudou dělat další díly válečné série Resistance. "Chtěl jsem hlavně potvrdit a z očí do očí hráčům říct, že série Resistance už je pro nás uzavřenou kapitolou," oznámil Price. Podle něj celá sága přirozeně vyvrcholila a příběh, jež chtěli autoři vyprávět, se uzavřel.

Video-recenze Resistance Fall of Man

V rámci snah o zkvalitnění výuky dějepisu přispíváme svou troškou do mlýna s hrou, která si zahrává s minulostí a místo Adolfa vás staví do opozice vůči podivnému viru původem z Ruska.
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
86/100
Datum recenze:
9. ledna 2007
Recenze