Resident Evil 3: Nemesis
Věková dostupnost

Resident Evil 3: Nemesis

Články

Přišel vám Mr. X děsivý? Vedle Nemesis z Resident Evil 3 je to milý pán

Kde by hry byly bez záporáků. Remake Resident Evil 3 vychází za chvíli a originál z roku 1999 nese podtitul Nemesis, což je také jméno šéfa všech jeho monster, který v předělávce samozřejmě nesmí chybět. Jeho posláním je pronásledovat hlavní hrdinku Jill Valentine a jak předvádí v čerstvém traileru, jde si tvrdě za svým a nezdráhá se při stalkingu použít třeba plamenomet.

Jill Valentine se vrací! Remake Resident Evil 3 dorazí spolu s kooperací Project Resistance

Chystaný remake další části hororové série Resident Evil se Capcomu utajit nepodařilo a během dnešního livestreamu State of Play nám naservíroval velmi působivé záběry reimaginace třetího dílu z roku 1999. Kromě Jill se vrátí i její parťák Carlos Oliveira a chybět nemohou ani haldy zombíků. Resident Evil 3 poběží na stejném enginu jako letošní dvojka a jeho součástí bude i multiplayerový kooperativní spin-off Resistance.

Oznámení remaku třetího Resident Evilu je na spadnutí

Po obrovském úspěchu remaku Resident Evilu 2, který se blíží pěti milionům prodaných kopií, se dá očekávat, že Capcom naváže dalším remakem. Logickým pokračovatelem by byl Resident Evil 3: Nemesis, o němž se spekulovalo už před pár dny, ale nyní zažehává diskuzi únik z PlayStation Network, který nám prozrazuje název remaku a vzhled tří hlavních aktérů.

Capcom se ohlíží za dlouhou historií série Resident Evil

Akční survival horor Resident Evil je tu s námi už pěknou řádku let. Sedmnáct, to na herní sérii není vůbec špatné a pasuje ji to do řad staršinů. Capcom se nyní v příjemné dlouhém a podrobném článku za touto historií ohlíží a přidává pár zajímavostí.

PS Vita konečně dostala tolik potřebný update 1.8

Update 1.8 tu měl být už dávno. Jenže to je jedno, mléko bylo rozlito a teď přišel čas se...

Bleskovky

  • 1. 11. 2021 - Remake Resident Evil 3 je úspěšnější než originál

REMAKE

Resident Evil 3
7/10
Resident Evil 3
Akční
PlayStation 4, PC, Xbox One, PS4 Pro, Xbox One X, PlayStation 5, Xbox Series
3. duben 2020
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Datum recenze:
29. listopadu 2000
Recenze