ReCore
Věková dostupnost

ReCore

Články

Hry, které lahodí uším: Nejlepší soundtracky podle redakce Games.cz

Debatu, jestli mohou být hry uměním, jsme už dávno uzavřeli v jejich prospěch, ale může za to nejen grafická stránka. Spousta titulů se honosí ozvučením a hudebním doprovodem, který s klidem trumfne i filmové soundtracky a dá se sám o sobě považovat za umělecké dílo. Které herní písničky si v redakce broukáme? Ponořte se do našeho výběru!

Definitivní edice ReCore hru konečně dodělá, zkrášlí a zalátá všechny díry

ReCore vyšla skoro před rokem, měla své kouzlo a hrála se dobře, ale byla tak trochu rozbitá. Možná by bylo lepší slovo nedokončená nebo uspěchaná. Sympatická akční plošinovka prostě nevyšla v tom nejlepším stavu, a to až do takové míry, že jste ve hře viděli náznaky prvků, které tam být měly a tvůrci je už nestihli. Mluvím o Corebotovi T8-NK, který je jednou z novinek v oznámené Definitive Edition.

Best of 2016: Překvapení roku

Řadu her z roku 2016 spojuje do určité míry noční můra všech tvůrců: příliš dlouhý, komplikovaný a často i několikrát restartovaný vývoj. V takových případech se většinou modlíte, aby se z dané hry nevyklubal úplný brak, což se bohužel často stává. Čest výjimkám, kterých se v roce 2016 sešlo hned několik. A jedna z nich poslala naše čelisti až k podlaze.

Rozhlasový pořad Vektor naplní italský rock i pekelnický metal

Jak jsme avizovali minulý týden, rozhlasový pořad Vektor, věnovaný herní hudbě, se přesunul do týdenního formátu a vysílá každou středu od 22:00. Na co se můžete těšit v dnešním vysílání?

GamesPlay: hrajeme akční adventuru ReCore

Futuristická akční adventura ReCore je vůbec první hra, která používá program Xbox Play Anywhere. Znamená to, že si pořídíte jednu kopii, kterou pak můžete hrát na Xbox One i PC s Windows 10. Jakkoli je to užitečná funkce, je však mnohem důležitější, jestli se povedla či nepovedla hra samotná. Nejdříve nás zaujala trailerem a premisou při představení během E3 2015, následně nás ale mírně zklamala svou hratelností na letošní E3. Jak to je se hrou doopravdy, snad rozsekneme v následujícím gamesplayi.

Bleskovky

  • 14. 9. 2018 - THQ Nordic spolu s Microsoft Studios dnes na Steam přidávají ReCore: Definitive Edition, Super Lucky's Tale, Disneyland Adventures, Rush: A Disney-Pixar Adventure a Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection.

  • 30. 8. 2017 - Vyšel bezplatný update (o velikosti 6,4 GB) pro ReCore, který povýší základní edici hry na edici definitivní.

  • 23. 8. 2017 - Video: Grafické srovnání hry Recore Definitive Edition na Xbox One a Xbox One X.

  • 21. 8. 2017 - 29. srpna vyjde na PC a Xbox One remaster ReCore: Definitive Edition. V září pak rozšíří seznam titulů služby Xbox Game Pass. (+ trailer)

  • 14. 8. 2017 - Neoficiálně: ReCore: Definitive Edition vyjde 29. srpna a kromě DLC nabídne podporu HDR, vysoké rozlišení a novou misi.

  • 2. 7. 2017 - Korejská ratingová organizace odhalila hry Apollo Justice: Ace Attorney pro 3DS, ReCore: Definitive Edition pro Xbox One a Soul Dimension.

Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
58/100
Datum recenze:
21. září 2016
Recenze