Radio Commander

Radio Commander

Články

Francouzská revoluce i vesmírné lety, nový Humble Bundle potěší milovníky simulací

Postavte počítač, vyrazte do vesmíru a najděte poklad!

Buďte americkým velitelem ve Vietnamu. Vyšel netradiční Radio Commander

V roli velitele se hráč ocitá poměrně často. Tedy převážně hráč, který vyhledává nejrůznější strategie, ať už historické, moderní, či sci-fi. Jenže v naprosté většině případů je velení spojené s ptačí perspektivou, ze které sledujete živé dění na bojišti a snáz tak reagujete na manévry nepřátel. Takový luxus vám Radio Commander neposkytne. Budete sedět v bezpečí své základny se sluchátkem na uchu a celou válku si jen představovat.

Dojmy: Radio Commander vám ukáže vietnamské peklo, jak ho neznáte

Kdo by nechtěl vrátit zpět vietnamskou válku! Že nikdo?! Se hrou Radio Commander to ale může být zajímavá zkušenost i zábava. Rozkazy budete rozdávat vysílačkou z polního stanu, což je nabídka, která ze štábu nepřichází každý den. Ojedinělá taktická strategie vyjde v září, ale již nyní ukázala slušný potenciál, byť je z ní ještě nutno vyprášit nějaké ty saigonské breberky.

GamesPlay – hrajeme netradiční strategii Radio Commander

Jaké by to bylo, stát se velitelem vojenské jednotky ve Vietnamu? Asi ne moc akční, jak vám ukáže strategie Radio Commander. V ní většinu času dřepíte ve stanu, koukáte na mapu, posouváte si po ní kusy plastu a mluvíte do telefonu. Ale právě to je součástí jejího unikátního šarmu.

Ve strategii Radio Commander řešíte válku ve Vietnamu skrz sluchátko a papírovou mapu

Žádný ptačí pohled na bojiště, kde byste v reálném čase rozdávali rozkazy a rovnou sledovali, jak je vaši vojáci plní. Žádná grafika, která by vás informovala o stavu jednotek na obou stranách konfliktu. Radio Commander je nevšední strategie, ve které vedete válku, aniž byste se jí přímo účastnili – ze svého stanu se sluchátkem na uchu.
Hodnocení
GAMES.cz
6/10
Hodnocení Metacritic:
65/100
Datum recenze:
5. listopadu 2019
Recenze