zavřít

GamesPlay – hrajeme netradiční strategii Radio Commander

Windows

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jaké by to bylo, stát se velitelem vojenské jednotky ve Vietnamu? Asi ne moc akční, jak vám ukáže strategie Radio Commander. V ní většinu času dřepíte ve stanu, koukáte na mapu, posouváte si po ní kusy plastu a mluvíte do telefonu. Ale právě to je součástí jejího unikátního šarmu.

V téhle hře všechno závisí na vás. Podle informací, které vám sdělují muži v terénu, musíte sami označovat místa na mapě, pozice jednotek a tak dále. Když vám jedna četa nahlásí pohyb vpravo od sebe, musíte se hodně rychle rozhodnout, jestli to jsou jen jiní Američané, které jste tím směrem poslali, nebo zda tam Vietkong chystá přepadení.

Do pekelné džungle vyrážíme ve 14:00 a uvítáme všechny odvážné vojíny v chatu na YouTube.

GamesPlay hrajeme na počítačích LYNX Grunex UltraGamer+ 2019.

Tagy: strategie rádiové signály indie hra

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.