Praetorians - HD Remaster
Věková dostupnost

Praetorians - HD Remaster

Články

Nejhorší hry roku 2020 podle Games.cz

Když se to vývojářům nepovede

Remasterovaní Commandos 2 a Praetorians jsou připravení vám ukázat, že nepatří do starého železa

Náš redakční expert na Commandos Vašek bohužel ze studijních důvodů absentuje, takže se této milé zprávy musím zhostit já, zelenáč taktických klasik z přelomu tisíciletí. Vydavatelství Kalypso všem fanouškům loni na Gamescomu připravilo příjemné překvapení, jak Commandos 2, tak Praetorians se totiž dočkávají remasteru, který tyhle poklady trochu opráší na míru moderním systémům a zvykům.

Náckové ještě letos dostanou nožem přes krk v HD remasteru Commandos 2

Hans si spokojeně vykračuje při své pravidelné obchůzce, píská si u toho Eriku a sluníčko mu prohřívá Stahlhelm, když tu náhle v trávě spatří něco úžasného: balíček plný cigaret. No tedy! Někdo ho asi musel upustit! No co, cizí ztráta je Hansovo štěstí. Stačí dojít ke křoví, sehnout se, a za chvíli už bude radostně pokuřovat… moment, kdo je ten hromotluk se zeleným baretem a masivním nožem?

Vydavatelský gigant Kalypso koupil tvůrce Commandos. Má velké plány s novými i existujícími hrami

Hezky se nám sešly dvě obdobné klasiky. Včera jsme se dozvěděli o novém updatu pro realtime taktickou westernovku Desperados, dnes je na řadě její předloha Commandos. Ta se nově ocitá pod hlavičkou mediálního molocha Kalypso, který má určité plány s již existujícími tituly od Pyro Studios, ale zároveň chce dále rozvíjet zavedené značky.

Praetorians vyjdou v češtině

Nová 3D real-time strategie Praetorians odehrávající se v prostředí Římské říše a pocházející od tvůrců slavných Commandos se v těchto dnech začíná prodávat po celém světě a jak jsme se dozvěděli z Cenegy, u nás k tomu dojde kolem 20.března v lokalizované verzi.

Galactic Civilization a Praetorians jsou gold

Vydavatelská společnost Startegy First a vývojářské studio Stardock nám právě oznámili, že jedna z jejich nejočekávanějších her, vesmírná strategie s názvem Galactic Civilization, je gold a co nevidět se objeví na pultech obchodů.

ORIGINÁL

Praetorians
9/10
Praetorians
Strategie
PC
28. únor 2003
Hodnocení
GAMES.cz
5/10
Hodnocení čtenářů:
70/100
Datum recenze:
6. února 2020
Recenze