Portal 2
Věková dostupnost

Portal 2

Články

J.J. Abrams připravuje film podle Portalu

Half-Life má zatím smůlu

Jak měl vypadat tajný prequel Portalu? Podobá se puzzle adventuře Superliminal

Valve se trojkám vyhýbá jako čert kříži, takže ani utajované pokračování Portalu tuhle číslovku v názvu mít nemělo. Zrušený projekt F-STOP neboli Aperture Camera byl jedním z produktů jejich kreativní laboratoře krátce po vydání Orange Boxu, z neznámých důvodů se ale nedostal přes preprodukční fázi. Dlouho schovávané záběry z něj se teď ukazují v dokumentární sérii Exposure od LunchHouse Software.

Valve nabízí balíček všech svých her za desetinu ceny

Gordon Freeman proskočí portálem, rozstřílí tři nacisty, položí bombu na A a začne urychleně zdrhat před zombíky. Tak by mohl vypadat potenciální trailer na Valve Complete Pack – nálož v podstatě všech her od Gabena a spol., kterou momentálně seženete na Steamu za několik málo drobných v devadesátiprocentní slevě.

Mosty jsou lež v právě vydaném Bridge Constructor Portal

O oznámení nového Bridge Constructoru v kabátku Aperture Science jsme vás informovali sotva před dvěma týdny. V Headup Games se ale nikdo neloudal a plná hra tak vychází již dnes. Vaším úkolem bude dostat testovací subjekt bezpečně na druhou stranu místnosti, což v laboratorním prostředí s řadou nástrah není žádná hračka. Naštěstí nechybí legendární portal gun – proč jinak mít licenci Portalu, že?

Bleskovky

  • 11. 4. 2018 - Na seznam zpětně kompatibilních X360 her pro Xbox One X přibyly tituly Darksiders, Gears of War 2, Portal 2, Red Dead Redemption, Sonic Generations, Star Wars: The Force Unleashed. Microsoft navíc oznámil dalších 19 her pro Xbox One, které byly doposud sp

  • 17. 6. 2016 - Na seznam zpětně kompatibilních X360 her pro Xbox One přibyly tituly Babel Rising, Brain Challenge, Flashback, Left 4 Dead a Portal 2.

  • 29. 7. 2014 - Obrazem: V Portal 2 je ukryta zpráva v binárním kódu, která zní: "Kde je třetí epizoda?".

Hodnocení
GAMES.cz
10/10
Hodnocení Metacritic:
95/100
Hodnocení čtenářů:
90/100
Datum recenze:
21. dubna 2011
Recenze