zavřít

Fight Club #401: Retrobraní

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Po víkendovém jubilejním Fight Clubu s pořadovým číslem 400 před námi leží další stovka podcastů, kterou zhruba za dva roky opět završíme na slavnostní vlně. Pětistovka bude jistě obrovská událost, ale prozatím na ni můžete s klidem zapomenout. Je tu další středa a s ní po předešlé výjimce další klasický podcast.

Co právě teď hrajeme? Co nás z herního světa za poslední týden nejvíc zaujalo? Jak se stavíme k novému Battlefieldu a hromadění indie studií pod jednu/dvě střechy? Na to všechno vám odpovíme již za půl hodiny v živém přenosu. A samozřejmě i na vaše zvídavé dotazy, které můžete posílat buď na email podcast@games.cz, nebo je během živého vysílání rovnou psát do chatu na YouTube.

Tagy: Battlefield (série) Microsoft druhá světová válka multiplayer podcast střílečka Fight Club

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.