zavřít

GamesPlay – hrajeme příběhové kampaně Battlefieldu V

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Série Battlefield vyměnila první světovou válku za tu druhou, ale zachovala si strukturu singleplayerové kampaně. Battlefield V stejně jako jeho předchůdce nabízí několik krátkých War Stories, tedy minikampaní, které vám ukážou různé tváře války. A my se na ně v dnešním videu podíváme.

Vašek s Jirkou tak společně zamíří do pouští Severní Afriky, vtělí se do členky norského odboje a budou sledovat osudy černého vojáka z francouzských kolonií. Bude tu plížení, bude tu střílení, kluci si možná troufnou i do letadla, to se ještě uvidí. Jestli chcete být u toho, neváhejte a narukujte do chatu na YouTube.

Tagy: Battlefield (série) druhá světová válka multiplayer gamesplay střílečka

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.