zavřít

Launch trailer Battlefieldu V je velice výbušný

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

A zase jeden launch trailer vydaný víc jak týden předtím, než hra ve skutečnosti vyjde. Ale to nevadí, protože aspoň zaručeně rozproudí krev všem, komu není lhostejný tank padající z roztříštěného mostu. Akce je to samozřejmě totálně přepálená, ale čekat od Battlefieldu V realistickou simulaci by bylo trošku naivní. Sami se o tom přesvědčíte 20. listopadu.

Mezi další hity videa patří famózní hudební podkres, ukázka všech možných bojišť, která zasypete kulkami a potřísníte krví, a pak také některé reakce světových médií. „Nejlepší v sérii,“ napsalo Kotaku, ale nevěřte tomu, dokud to neuslyšíte od nás. Na recenzi pilně pracujeme a přineseme vám ji snad dřív nežli později. Do té doby – tu je trailer!

Tagy: Battlefield (série) druhá světová válka multiplayer střílečka

Zdroje: tisková zpráva

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.