Plants vs. Zombies

Plants vs. Zombies

Články

Stáhněte si zdarma a legálně – Watch Dogs, Oxenfree nebo Layers of Fear

Není týdne beze slev. Na Steamu, na GOG, na Humble Bundle, však víte sami. A někdy v rámci takových slevových akcí rozdávají vývojáři a distributoři hry i zdarma. Třeba na GOG byla nedávno k dispozici bez placení skvělá adventura Grim Fandango a nyní je na tom samém portálu k mání Oxenfree - adventura, kterou si také nechcete nechat ujít. Zejména, když za její pořízení nic neplatíte. Není to však jediná hra, kterou si můžete aktuálně pořídit zdarma.

Battlefield kam se podíváš - trojka zdarma na Origin, novinky pro čtyřku a poznámky k videu z BF Hardline

Kolem značky Battlefield to poslední dny vře. Střídá se jedna zpráva za druhou, ale ne všechny se týkají včerejšího oznámení Battlefield Hardline nebo dlouhého videa ze hry, které se původně nemělo dostat na veřejnost. Do popředí pozornosti se totiž dostaly i Battlefield 3 a 4!

Změny v byznysu zasáhly PopCap, tvůrce Plants vs Zombies

Herní byznys a dá se říci, že celosvětová ekonomika, prochází velkými změnami.

EA prý jedná o koupi tvůrců Bejeweled za miliardu dolarů

První opravdu velký obchod tohoto roku je možná na spadnutí. Blíže neupřesněné zdroje našeptávají webu TechCrunch, že se chystá hodně drahý prodej známé společnost PopCap, která stojí třeba za oblíbenými hity Bejeweled, Plants vs Zombies, Peggle, Bookworm nebo Zuma Blitz. Původní informace konkrétního kupce neuváděla s odkazem, že to určitě není Zynga, která se sice o PopCap zajímala, ale zaplatit 1 miliardu dolarů jí bylo zatěžko. Následující informace už ovšem jako hlavního zájemce identifikuje Electronic Arts, která by prý ráda nakopla již dávno nastartovaný pokus o průnik do oblasti casual her, kde PopCap bez debat vládne.

Bleskovky

  • 20. 11. 2017 - Neoficiálně: George Fan, tvůrce Plants vs. Zombies, byl při vytváření druhého dílu vyhozen z EA, protože nesouhlasil s implementací modelu Pay-to-Win.

  • 25. 6. 2015 - Členové Xbox Live Gold programu získají v červenci 2015 zdarma Xbox One hry Assassin’s Creed IV: Black Flag a So Many Me. Majitelé X360 obdrží Plants vs. Zombies a Gears of War 3.

  • 9. 5. 2014 - Origin nabízí do 28. května zdarma ke stažení hru Plants vs. Zombies. (thx ucho)

Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení Metacritic:
87/100
Datum recenze:
9. listopadu 2009
Recenze