Paladins

Paladins

Články

Na obzoru je další týmová střílečka Rogue Company od tvůrců Smite a Paladins

Onlinové týmové střílečky jsou stále v kurzu. O popularitě Overwatche není pochyb (a chystá se dvojka), Counter-Strike: Global Offensive láme rekordy v počtu souběžných hráčů, tvůrci League of Legends chystají vlastní střílečku Valorant a stejně tak činí studio Hi-Rez zodpovědné za onlinovky Smite, Paladins a Realm Royale. Jejich týmovka Rogue Company dorazí v létě.

Příští týden vychází vyzyvatel Overwatch – týmová free-to-play střílečka Paladins

Chtělo se mi říct, že se tu pro jednou nebavíme o dalším napodobiteli dnes nejpopulárnějšího žánru battle royale, ale pak jsem si uvědomil, že i týmová free-to-play střílečka Paladins zkraje letošního roku oznámila snahu napodobit úspěch PUBG. Paladins Battegrounds je ale stále v nedohlednu, mobilní verze Paladins Strike vyšla včera a základní „kopírka“ Overwatche je vzdálená sotva pět dní.

Střílečka Paladins dostane letos svůj vlastní battle royale mód Battlegrounds

První týden nového roku a první letošní battle royale. Free to play střílečka Paladins, notně připomínající Overwatch, teď bude připomínat ještě jednu hru. Vývojáři z Hi-Rez Studios se s tím totiž nepářou, a tak představili mód s názvem Battlegrounds. Můžete jen tipovat z čehopak si to asi bere inspiraci…

Free-to-play týmová střílečka Paladins vyšla na PS4 a Xbox One

O Paladins, přímém konkurentovi Overwatch na poli týmových hrdinských stříleček, jsme se tady na Games poslední dobou moc nezmiňovali. A je čas to napravit, zvlášť když tenhle oblíbený titul, který si na PC vyzkoušelo více než 8 milionů hráčů, právě vyšel také na PlayStation 4 a Xbox One, také v podobě otevřené bety. Konzolová verze je stejně jako ta počítačová free-to-play, takže vám nic nebrání Paladins stáhnout a vyzkoušet si, zda vás dokáže polapit.

Tvůrci Smite představili svůj další titul – multiplayerovou akci Paladins

Hi-Rez Studios, vývojáři stojící například za akcemi Tribes: Ascend, Global Agenda, či nedávné MOBA Smite, představili svůj další titul. Tím je Paladins, týmová a na plnění cílů zaměřená multiplayerová free-to-play akce s prvky her karetních i strategických. Podívat se můžete na první video odhalující nejen prémiové záběry přímo ze hry, ale které především nabízí pohled do zákulisí vývoje, který běží už rok. K dispozici je také nově spuštěná oficiální stránka, jež odhaluje něco málo informací o jednotlivých hrdinech hry.

Bleskovky

  • 8. 6. 2018 - Crossplaye mezi majiteli PS4 a Xbox One / Switch se ve hře Paladins nedočkáme, Sony o něj nejeví zájem.

  • 10. 11. 2016 - Otevřená beta hry Paladins vyšla teprve 16. září, ale již nyní se může pochlubit 4 miliony registrovaných účtů.

Hodnocení Metacritic:
83/100