zavřít

S novým komiksovým bundlem se začtete do příběhů her Bloodborne, Dark Souls nebo Wolfenstein

Windows

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Humble Bundle je proslulý svými absurdně výhodnými herními balíčky, ale čas od času stejnou formou nabízí třeba vývojový software, různé digitální knihy, a cizí mu nejsou ani komiksy. Těch vzniká na motivy her poměrně dost a některé z nich můžete číst doslova za babku.

Jak název napovídá, Humble Comics Bundle: Gaming Comics 2019 by Titan se soustředí na komiksy jediného vydavatelství Titan Comics, které ale pod svou střechou shromažďuje velmi zajímavé značky.

Za zhruba 23 korun zde dostanete sedm komiksových sešitů, z nichž čtyři připadají Assassin’s Creed a zbylé tři pokrývají Dark Souls, Blood Bowl a Warhammer 40,000. U všech můžete využít náhledu a zjistit, zda vám sedne kresba a text.

Za vyšší úroveň už zaplatíte 180 korun a k výše zmíněným komiksům si přidáte ještě The Evil Within, Dishonored, Dawn of War III, Sea of Thieves, Tekken, Quake Champions a další komiksy z her zmíněných v předchozím odstavci.

Poslední úroveň je momentálně na hodnotě 340 korun a nabízí další komiksy z již řečených značek, ke kterým přidává ještě Little Nightmares, Wolfensteina, Bloodborne a Life is Strange.

Ve spoustě případů jde jen o první sešity delších sérií, takže v případě zájmu vám poté nezbude nic jiného než zavítat přímo k vydavateli a další sešity dokoupit za plnou cenu. Ale i tak jde o slušnou kolekci 26 komiksů, které jsou snad i kvalitní.

Tagy: komiks humble bundle

Zdroje: Humble Bundle

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.