Blood Bowl
Věková dostupnost

Blood Bowl

Články

S novým komiksovým bundlem se začtete do příběhů her Bloodborne, Dark Souls nebo Wolfenstein

Humble Bundle je proslulý svými absurdně výhodnými herními balíčky, ale čas od času stejnou formou nabízí třeba vývojový software, různé digitální knihy, a cizí mu nejsou ani komiksy. Těch vzniká na motivy her poměrně dost a některé z nich můžete číst doslova za babku.

Francouzský vydavatel Bigben Interactive odkoupil studio Cyanide, tvůrce Styxe a Blood Bowlu

S blížící se výstavou E3 ubývá oznámení her, a naopak přibývá informací z ostatních soudků herního průmyslu. Nová studia vznikají raketovou rychlostí, o něco pomaleji zanikají a sem tam změní majitele. Nedávno došlo k převzetí tvůrců Firewatch společností Valve, nyní tu máme stejný, ale zásadnější krok na francouzském trhu.

Blood Bowl 2 se připomíná ukázkou fotbalu ve světě Warhammeru

V podání Blood Bowl byl americký fotbal přece jen o něco zajímavější i pro jedince, kteří by rugby či kopanou nejraději okořenili něčím, jako je toto. První díl herní verze tahové strategie Blood Bowl vyšel už v roce 1995, známější však bude spíše Blood Bowl z roku 2010, které jako duchovní pokračování Chaos League nabídlo rugby na fantasy způsob – s orky, elfy a podobnými warhammerovskými kulisami. Nyní se skrze teaser představilo i jeho nedávno ohlášené pokračování Blood Bowl 2.

Bizarní fotbal Blood Bowl na prvních obrázcích

Objeven zcela nový potenciál Orků - uplatnění v jednom z nejkrvavějších sportů na zeměkouli.
Hodnocení Metacritic:
61/100