zavřít

Legendární střílečka Blood se dočká remasteru

Windows

- Oznámení autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Nemrtvý pistolník Caleb na výpravě za pomstou Černobohovi se vrátí, aby se mu pomstil ještě jednou. O remaster hororové střílečky Blood, za kterou v roce 1997 stálo studio Monolith, se postarají Nightdive Studios. V minulosti už pro moderní systémy upravili Turok 2: Seeds of Evil, momentálně kromě Blood pracují i na dlouho očekávaném remaku System Shocku.

„Blood se stalo jednou z legend své doby a plánujeme zachovat všechno, co činí hru tak skvělou. Vlastně potřebuje jen minimální úpravy, aby si ji užilo i současné publikum,“ tvrdí producent Daniel Grayshon. Engine Kex, skrz který Nightdive přivádějí staré hry zpět k životu, Blood umožní uplatnit grafické možnosti, jaké nabízí DirectX nebo Vulkan.

Remaster vylepší kromě grafiky i zvukovou stránku a přidá podporu modů z platformy Steamworks. Nightdive zatím neprozradili, kdy se staronového Blood dočkáme, uvolnili jen pár obrázků, abyste si mohli udělat představu, jak bude vypadat. Více informací plánují vypustit v nadcházejících týdnech.

Tagy: FPS střílečka remaster

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.