Outlast

Outlast

Články

Outlast 2 vás vyděsí k smrti příští týden společně s kolekcí všech Outlast her

Demo Outlast 2 jste už vyzkoušeli, a pokud jste odolali s tím, že si raději počkáte na plnou verzi, tak jste se dočkali. Pokračování úspěšného hororu vyjde na PC, PlayStation 4 a Xbox One už 25. dubna. 

Biblický trailer na Outlast 2 zvěstuje potrestání hříšníků

Při oznámení začátku vývoje pokračování hororu Outlast Adam předpovídal, že k vydání hry, vzhledem k velikosti týmu, jen tak nedojde. A rok a půl poté mu nelze než dát za pravdu – krom obráceného kříže v plamenech a mnoha párů očí jsme ze hry neviděli zatím nic. Nová upoutávka ale přeci jenom něco konkrétního přináší, byť v dost netradiční formě.

Nové wallpapery, trainery a hlavně češtiny z ABCgames

Výpis nových materiálů od kolegů z webu ABCgames tentokrát neobsahuje žádný nový návod (v archivu jich však najdete stovky, mrkněte), zato informuje o češtinách pro aktuální hry. Sáhnout můžete třeba po češtině pro třetí epizodu druhé řady The Walking Dead, po slovenštině nejenom pro hororovku Outlast, ale i DLC Whistleblower (recenze bude brzy) nebo po češtině pro PC verzi příběhové akční adventury Enslaved. Na stránkách ABCgames jsou k dispozici i nové wallpapery a trainery, ale to už si překontrolujte sami v článku.

Hororový příběh z Outlast uzavře příběhové DLC začátkem května

Kdepak v dubnu, to jsou staré zprávy. DLC Whitleblower pro hororovku Outlast bude za 9 babek dostupné majitelům PC a PS4 verze hry od 6. května, což na samotný závěr oznamuje nový trailer.

Survival horor Outlast rozšíří v dubnu příběh DLC Whistleblower

Nehrál jsem a hrát nebudu. Survival horor Outlast z prostředí psychiatrické léčebny Mount Massive je jen pro silné povahy. Nicméně mnoho fanoušků se silnějšími nervy si Outlast našel a jistě je budou zajímat podrobnosti o chystaném DLC Whistleblower, o němž psal v listopadu Adam.

Indie hrou roku dle čtenářů ModDB je Starbound, čeští Space Engineers jsou čtvrtí!

ModDB se možná primárně věnuje modifikacím, ale už několik let dává tento skvělý projekt (v rámci své sestry IndieDB) prostor i nezávislým hrám a jejich vývojářům. Vedle nejlepších modifikací roku (o nich jsme psali včera) tak redakce ModDB/IndieDB nechala čtenáře už po čtvrté volit i nejlepší indie hry roku. Svým hlasem se na volbě desítky nejlepších indie her podílelo skoro 98 tisíc čtenářů, kteří pomyslný pohár pro vítěze předali do rukou sci-fi sandboxu Strabound.

Bleskovky

  • 22. 9. 2017 - Humble Bundle do zítřka rozdává plnou verzi hry Outlast Deluxe Edition.

  • 6. 3. 2017 - Digitální verze Outlast 2 vyjde na PC, Xbox One a PS4 25. dubna. Ve stejný den vyjde na konzolích také fyzická kompilace Outlast Trinity (Outlast + Outlast: Whistleblower + Outlast 2).

  • 23. 11. 2016 - Členové Xbox Live Gold programu obdrží v prosinci 2016 zdarma Sleeping Dogs: Definitive Edition (XOne), Outlast (XOne), Outland (XOne, X360) a Burnout Paradise (XOne, X360).

  • 11. 7. 2014 - WiiU verze Outlast se v tuto chvíli neplánuje.

  • 11. 6. 2014 - V německém ratingovém systému her byla spatřena Xbox One verze titulu Outlast.

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
80/100
Datum recenze:
10. září 2013
Recenze