One Must Fall: Battlegrounds

One Must Fall: Battlegrounds

Články

One Must Fall: Battlegrounds hotova

Společnost Diversions Entertainment dnes oznámila, že je jejich akční bojová hra One Must Fall: Battlegrounds už hotova a pomalu tedy na cestě ke svým příznivcům.

Arény v One Must Fall: Battlegrounds

Diversions Entertainment v současnosti finišuje na své bojové hře One Must Fall: Battlegrounds, ve které se do sebe v obrovských arénách pustí mohutné kovové mašiny.

Bitvy robotů v One Must Fall: Battlegrounds

Nejen majitelé konzolí mohou mít to potěšení z bojových her, Diversion Entertainment totiž hodlají svými robotími zápasy ve hře One Must Fall: Battlegrounds zanedlouho obšťastnit také PCéčkářské publikum.

Robotí zápasy v One Must Fall: Battlegrounds

Floridské studio Diversion Enteratinment nějak nestíhá naplnit své původní plány ohledně vydání futuristické akční hry One Must Fall: Battlegrounds, a tak vám, kteří na tento titul čekáte, nezbude než si počkat ještě déle.

One Must Fall: Battlegrounds vyjde do léta

Diversion Entertainment pomalu dokončují svou akční bojovou hru s roboty - One Must Fall: Battlegrounds, kterou se chystá společnost Trisynergy letos vydat.

Pohledy do arén v One Must Fall: Battlegrounds

Multiplayerová bojová hra One Must Fall: Battlegrounds od Diversions Entertainment má částečně navazovat na svého předchůdce OMF: 2097.
Hodnocení
GAMES.cz
4/10
Hodnocení Metacritic:
61/100
Datum recenze:
18. ledna 2004
Recenze