zavřít

Bitvy robotů v One Must Fall: Battlegrounds

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nejen majitelé konzolí mohou mít to potěšení z bojových her, Diversion Entertainment totiž hodlají svými robotími zápasy ve hře One Must Fall: Battlegrounds zanedlouho obšťastnit také PCéčkářské publikum.

Síla OMF:BG přitom nespočívá pouze v naprosto nevázané řežbě velkých robotů, ale hlavně také v možnosti zúčastnit se takové akce spolu s dalšími až patnácti hráči v rámci multiplayeru, a to ať přes LAN, tak přes Internet. Současné konzole sice už disponují touto schopností také, ale pořád jim ještě chybí jedna důležitá věc, které si právě v této hře užijí jenom majitelé PC - možnost modifikovat hru a její části dle libosti. A věřte, že Diversions pro vás v tomto ohledu chystají mnoho. Měnit budete moci totiž téměř vše, od samotných robotů a jejich pilotů, přes arény, až po grafiku a soundtrack. Pro podporu lidí, kteří rádi vytvářejí různé modifikace her, vydají tvůrci krátce po vypuštění hry do obchodů editační nástroje.


nové obrázkykompletní galerie

To samozřejmě ovšem neznamená, že by OMF:BG neměla co nabídnout sama o sobě. Budete moci ovládat osm různých robotů, každého vybaveného speciálními schopnostmi a způsoby útoku. Např. robot Mantis umí vypustit hejno malých robotů, kteří se začnou hemžit okolo vašeho soka a a pak se sami zničí, což samozřejmě nemůže nepřítele nechat bez následků. Anebo robot známý jako Force zase umí manipulovat s gravitací a svého soupeře prostě vyvede z míry gravitačním vírem nebo bouří asteroidů. Kromě nejrůznějších vlastních schopností robotů a arsenálu zbraní sehrají v bojích velkou roli také arény, ve kterých se vše bude odehrávat. Tato bojiště budou skrývat řadu nebezpečných pastí, jako jsou např. vysunovací hroty nebo řezavé čepele v aréně zvané Blade Pit. K dispozici budete mít navíc 50 různých pilotů. I to, kterého z nich si pro robota vyberete bude mít na hru veliký vliv.
zdroj: GameSpy

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.