Máte námět či připomínku? Napište nám
Arény v One Must Fall: Battlegrounds
zdroj: Archiv
Obrázky

Arény v One Must Fall: Battlegrounds

30. 6. 2003 18:18 | autor: Redakce Games.cz |

Diversions Entertainment v současnosti finišuje na své bojové hře One Must Fall: Battlegrounds, ve které se do sebe v obrovských arénách pustí mohutné kovové mašiny.

Hra je pojata spíše ve stylu futuristických gladiátorských zápasů. Také díky tomu se OMF: Battlegrounds zaměřuje především na on-line multiplayer, do kterého se bude moci zapojit až patnáct bojechtivých hráčů.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

Podle betaverze, která je v současnosti poskytována některým herním magazínům, se dá usoudit, že hra nebude obsahovat prakticky žádný příběh nebo souvislejší děj. Koneckonců, podobné tituly vlastně ani žádný nepotřebují. I tak by se u každého charakteru, ať už robota či jeho pilota, měly objevit nějaké ty základní informace, které hráči přiblíží s kým (a čím) může hrát. Princip je totiž takový, že si vybíráte vždy obě postavy a až jejich výsledná kombinace určuje celkové vlastnosti nasazeného objektu. Piloti mají své předosti a slabiny, roboti zase různé možnosti pohybů a typy útoků.

Samotné arény nabídnou řadu prostředí, které může být i lehce nebezpečné. Třeba v ledovém levelu IceBerg je prý poměrně těžké kvalitně bojovat a přitom si ještě dávat pozor na to, aby váš stroj nespadl do nebezpečného oceánu kolem. V PowerPlant úrovni se zase musíte vyhýbat zdem, dávajícím elektrické rány. Pokud si chcete arény pořádně prohlédnout a dozvědět se něco víc, mrkněte do této sekce na oficiálních stránkách hry. Co se týče zvukového doprovodu, vytýká se mu značná jednotvárnost, jako hudební kulisu vybrali tvůrci techno, což si sice s futuristickým zaměřením sedne, ale přece jen ne každý hráč to ocení. Na finální verdikt si však budeme muset počkat ještě dva měsíce, než se na trh dostane konečná verze hry.

kate

Nejnovější články