zavřít

Robotí zápasy v One Must Fall: Battlegrounds

Windows

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Floridské studio Diversion Enteratinment nějak nestíhá naplnit své původní plány ohledně vydání futuristické akční hry One Must Fall: Battlegrounds, a tak vám, kteří na tento titul čekáte, nezbude než si počkat ještě déle.

Doufejme, že tento trend nebude pokračovat, když je hra nyní již téměř hotova a tentokrát nepůjde o zase tak drastické opoždění, když místo v tomto čtvrtletí vyjde hra až v tom dalším. Do léta by tak všem fanouškům soubojů těžce obrněných a kdoví čím ozbrojených robotů měly být nové arény určitě otevřené. Mimochodem, jak některé z nich vypadají a jak také vypadají někteří z aktérů, můžete pozorovat v naší galerii, kam přibylo i pár nových úkázek.


nové obrázkykompletní galerie

One Must Fall: Battlegrounds vám nabídne řadu unikátních "postav", výtečné grafické zpracování s vysokými detaily a také celkem jedinečný bojový úhel pohledu z perspektivy třetí osoby. Vzhledem k předchozímu titulu se navíc můžete těšit na 8 nových robotů a 12 nových arén. Změn se dočkal interface a nově budete moci ve hře i chatovat. Umělá inteligence by měla zcela emulovat lidského hráče. One Must Fall: Battlegrounds bude vydávat společnost Tri Synergy. Těsně předtím než však bude možné hru zakoupit v obchodem, bude prý vypuštěno hratelné demo.

korg

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.