zavřít

One Must Fall: Battlegrounds vyjde do léta

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Diversion Entertainment pomalu dokončují svou akční bojovou hru s roboty - One Must Fall: Battlegrounds, kterou se chystá společnost Trisynergy letos vydat.

My vám dnes můžeme nabídnou sadu devíti nových obrázků. Titul bude vybaven novým interface a díky začlenění Direct 3D enginu se tvůrci rozhodli provést i pár dalších úprav ve jménu grafické stránky projektu, přidali stínování a dynamická světla. Přidáno bylo také několik nových map, robotů a arén (vč. Warlord a Canyon arény). Plná hra bude tedy obsahovat celkem osm robotů a 12 arén. Hráči si tentokrát budou moci ve hře sdělovat své připomínky díky chatu, který tvůrci rovněž do OMF: Battlegrounds doplnili.


nové obrázkykompletní galerie

One Must Fall: Battlegrounds již také prošlo betatestováním, během kterého vývojáři čile diskutovali s testery a zaznamenali i pár ohlasů, které se jali vyslyšet a hru podle nich mírně poupravit. Co se týče umělé inteligence počítačových oponentů, podle interview na HomeLANu se snaží tvůrci dosáhnout takového stupně, aby se hráči prostě dobře pobavili. Boti budou velice soupeřiví a mít dosti široké spektrum vlastních potřeb i obav a na situace by měli reagovat co možná nejpřirozeněji. Multiplayer je pochopitelně v této hře velice silnou součástí. Nabídne vám hned několik herních módů. Titul bude vybaven propracovaným vnitřním server browserem, který hráčům maximálně ulehčí hledání toho, co potřebují.

V současné době se hra nachází ve fázi "čištění". Než přijde řada na veřejnou demoverzi hry, proběhne ještě limitovaná beta. Do letošního léta by se už ale měla objevit plná verze One Must Fall: Battlegrounds.
zdroj: HomeLAN

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.