zavřít

One Must Fall: Battlegrounds hotova

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost Diversions Entertainment dnes oznámila, že je jejich akční bojová hra One Must Fall: Battlegrounds už hotova a pomalu tedy na cestě ke svým příznivcům.

Do obchodů by měla dorazit v polovině prosince. Tato očekávaná mlátička, ve které se stanete řidiči obrovského monstra, vám přinese nejen single-playerovou kampaň, ale také (a to hlavně) vyčerpávající online multiplayer až pro 16 hráčů. Bojové arény One Must Fall jsou velké a dochází v nich k soubojům celých týmů. V technice boje přitom budete mít velkou volnost. Můžete použít oblíbené chvaty a hmaty různých bojových umění, použít různé objekty nebo zbraně nacházející se poblíž a do své bojové strategie můžete zahrnout i terén.

zdroj: BlueNews

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.