zdroj: Ubisoft

V neděli bude mít Ubisoft tiskovou konferenci ve stylu E3

7. 7. 2020 9:39 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Ubisoft si se svou alternativní E3 dal pořádně na čas, ale nakonec se přeci jen dočkáme. Už tuto neděli ve večerních hodinách proběhne stream plný očekávaných novinek, a my budeme u toho s vámi. Pokud si tedy chcete v živém přenosu spolu s námi pokecat o tom, co se bude dít na televizních obrazovkách a monitorech, vyhlížejte náš YouTube.

Ubisoft se nás rozhodl nalákat kratičkým videem shrnujícím, na jaké hry se o nedělním večeru můžeme těšit. S jistotou tedy dojde na Assassin's Creed Valhalla, který se navíc po konci prezentace dočká ještě záběrů z hraní, ukáže se Watch Dogs Legion, nedávno oznámený battle royale Hyper Scape, mihne se i Ghost Recon Breakpoint kvůli AI parťákům, Just Dance 2020, The Division 2Trials Fusion a The Crew 2.

Ve videu se sice neobjevují hry jako Gods & Monsters a Skull and Bones (nebo nedej bože nový Splinter Cell), ale Ubisoft slibuje i nějaká překvapení, tak se třeba dočkáme i jich. Sympatické je, že během hlavního streamu, který poběží v neděli od 21:00 do 21:45, budete mít po přihlášení na svůj Uplay účet možnost přivlastnit si zdarma Watch Dogs 2.

Ještě před vlastní prezentací poběží od 20:30 pre-show, kde budou vývojáři mimo jiné hrát Trackmanii, a hned po prezentaci poběží od 21:45 post-show se zmíněnými záběry z hraní Valhally, zápas v Hyper Scape a další. Tak tedy v neděli večer ahoj! (a kdykoliv mezi tím…)

Nejnovější články