Paradox otevírá svůj PDXCON velkými slevami s Crusader Kings II zdarma
zdroj: Archiv

Paradox otevírá svůj PDXCON velkými slevami s Crusader Kings II zdarma

18. 10. 2019 12:20 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Dnes se otevírají brány conu, který pořádá sám Paradox. V průběhu víkendu proto můžete očekávat novinky o jejich očekávaných hrách jako třeba Vampire: Masquerade – Bloodlines 2, Empire of SinSurviving the Aftermath a snad i odhalení nové strategie. Do té doby si můžete na Steamu dát zdarma Crusader Kings II a za pár korun cokoliv z jejich stávajícího katalogu.

Ty méně zajímavé slevy se týkají nejčerstvějších novinek. Výborná tahová 4X strategie Age of Wonders: Planetfall šla dolů jen o pět eur, slabší, ale pořád dobrý Imperator: Rome pořídíte za 27 eur místo obvyklých čtyřiceti.

Zajímavější je to u starších titulů, které jsou za polovinu až čtvrtinu jejich normální ceny. Týká se to BattleTechu (14 eur), Surviving Mars (10 eur), Steel Division: Normandy 44 (14 eur), Stellaris (10 eur), ale i Magicky, Shadowrunů, Cities: Skylines, Prison Architect, Europy Universalis IV a spousty spousty dalších.

Jediná hra, která je v rámci akce zdarma, je Crusader Kings II. Stačí si ji vložit do knihovny na Steamu a je navždy vaše. Ale protože základ je v dnešní době jen zlomkem hry, jsou i všechna rozšíření za půlku. Můžete tak ušetřit na konkrétních DLC, která vám ještě chybí, nebo sáhnout po některé z kompletních kolekcí. Tak si užijte víkend.

Nejnovější články