Stellaris

Stellaris

Články

Paradox chystá stolní hry podle Stellaris a Prison Architect

Ambiciózní 4X legacy a budovatelská strategie

Assassin’s Creed Odyssey v dosud největší slevě a další zajímavé akce obchodu Green Man Gaming

Herní obchod Green Man Gaming slaví své desáté narozeniny štědrou nabídkou slev, ke kterým navíc rozdává náhodné hry zdarma. Za zajímavé částky se dostanete ke hrám jako Assassin’s Creed Odyssey, Borderlands 3, Anno 1800, XCOM: Chimera Squad, Stellaris a spoustě dalších.

Sci-fi strategie Stellaris v přídavku Federations vítá diplomacii

Politika není hračka ani na úrovni států, natožpak celých slunečních soustav. Řízení obojího si budete moct otestovat v nejnovějším přídavku pro sci-fi grand strategii Stellaris zaměřeném na diplomacii. Hlubší možnosti dostane jak politické směřování vaší civilizace, tak i na galaktické úrovni v rámci společného senátu.

Jak probíhá Paradox Con očima herního reportéra

Letošní PDXCON byl z logistických důvodů letos přesunut ze Stockholmu do Berlína, což mi jako usedlíkovi v bývalé pruské metropoli značně nahrálo do karet. Celá akce se konala v prostorách nedávno otevřeného kulturního sálu impozantní funkcionalistické budovy bývalého východoněmeckého rozhlasu, známé prostě jako Funkhaus. Novinářský den byl mimo jiné zpřístupněn i držitelům nejdražších VIP vstupenek a až na pár výjimek se jim dostalo stejné péče jako nám se zápisníky. A péče to byla velice důkladná, o čemž vás přesvědčí následující řádky plné her, alkoholu a celebrit.

Bleskovky

  • 11. 3. 11:55 - Ještě jste nehráli Stellaris nebo vám chybí některé dodatky? Řešením je nový bundle

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
78/100
Datum recenze:
11. června 2016
Recenze