Natural Selection 2

Natural Selection 2

Články

Tvůrci z Unknown Worlds se vrací k vývoji Natural Selection 2, aby hru zachránili před úpadkem

Tvůrci multiplayerová kombinace real-time strategie a FPS Natural Selection 2 loni předali projekt do rukou komunitního týmu, aby jej dále rozvíjel, updatoval a udržoval při životě. Chtěli se totiž soustředit na vývoj projektu Subnautica, který je od prosince 2014 dostupný na Steamu v early access verzi. Své rozhodnutí však nyní přehodnotili, rozhodli se zariskovat a alespoň částečně vývoj Natural Selection 2 vzít zpět do vlastních rukou, aby odvrátili do budoucna nevyhnutelný úpadek.

Best of 2012: Nejlepší indie (nezávislá) hra

Rok 2012 s sebou přináší už druhý ročník vyhlášení nejlepší nezávislé hry roku podle redakce Games. Nicméně člověk je tvor nepoučitelný, takže výběr nebyl nejjednodušší. Marek: „To bude paráda – takový skvělý tipy, který čtenářům doporučím...“ Petr: „Takže jako minule, Marku – jenom pět, jo?“ Zkrátka, nebylo to snadné rozhodování, ale to v tak elitním výběru nemůže být nikdy (lež). Vlastně byla legrace dávat fantastickou pětku dohromady, o to větší legrace bude nepochybně v diskuzi. Příjemnou zábavu vám všem přeje při projíždění pětice nejlepších indie her roku 2012 podle Game patron této kategorie Marek Král.

Nezávislý rozcestník – Gamescom 2012 #1

Letošní Gamescom ukázal obvyklé podezřelé v jasnějším, ale i v matnějším světle, představil pár skvělých nezávislých titulů, a nebál se ani poněkud odvážnějších kousků z kategorie bizár. Zkrátka a dobře: nezávislá tvorba jak má být, jakou ji máme rádi a o jaké si dnes můžeme číst. Tak s čtením do chuti!

Boj mecha s potvorami z Natural Selection 2 připomíná Aliens

Šest let kontinuálního a zjevně i drsného vývoje ve 4 – 7 lidech se snad zdárně blíží vytyčenému milníku, kterým je vydání verze prohlášené oficiálně za finální, i když ani ta samozřejmě nebude finální. Takový je současný stav multiplayerové střílečky Natural Selection 2, která začala vznikat v roce 2006 na popud masivního úspěchu původního Half-Life modu.

Létající bestie vs. plamenomety z Natural Selection 2

Vypadá to trochu jako multiplayer Alien vs. Predator, ale ve skutečnosti jde jen o představení...

Natural Selection 2 aneb silnější vyhrává

Mariňáci vypalují vetřelčí líhně, jejich protivníci zkratují proud. Kdo zvítězí? + OBRÁZKY, VIDEO
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
80/100
Datum recenze:
8. prosince 2012
Recenze