MotorStorm Pacific Rift

MotorStorm Pacific Rift

Články

Nedávno zrušené tvůrce Driveclub bere pod svá křídla Codemasters

Codemaster letos slaví 30. let od svého založení v roce 1986. A protože na herní firmu jde o úctyhodný věk, kterého se většina anglických studií nedožila a možná ani nedožije (viz konec Lionhead), dali si Codies s předstihem dárek. S posvěcením majoritního akcionáře z Reliance Entertainment vzali pod svá křídla britské studio Evolution, které se nedávno rozhodla zavřít Sony. Codemasters se tak po čtyřech, pěti letech ve spíše úsporném režimu rozhodli opět šlápnout na plyn a rozšířit své aktivity dál než za nové díly ve vlastních sériích F1, DiRT nebo GRID.

Sony zavírá studio Evolution - tvůrce MotorStorm a Driveclub

Sedmnáct let trvající cesta vývojářského studia Evolution se uzavřela poté, co se společnost Sony Computer Entertainment rozhodla zrevidovat své evropské portfolio a britské studio zrušila. Nutno říci, že pro Evolution to asi nemohl být šok, protože od vydání Driveclub se jen kupily problémy, které snižovaly kredit Sony a především vyžadovaly další investice. Už před rokem studio muselo propustit 55 zaměstnanců, tedy skoro polovinu týmu, a nyní je bude následovat většina ostatních.

Dojmy z 3D hraní na PS3 a LCD Sony

Nintendo se plácá ve svém vlastním 3D světě se svým slibně vypadajícím handheldem 3DS. Microsoft se trojrozměrnému hraní zatím pro jistotu vyhýbá zcela. No a Sony, ta nás již měsíce intenzivně bombarduje informacemi a sliby o 3D televizích a exkluzivních 3D hrách pro PlayStation 3.

Motorstorm Pacific Rift - dojmy

V Lipsku se o přízeň návštěvníků ucházela i hra plná bláta, skokù, zkratek a za vlasy přitažených závodů, které nepostrádají zábavnost.

MotorStorm Pacific Rift - zbytkové obrázky

Ne zblitkové (jako starší video bez efektů), nýbrž zbytek materiálů z E3 press-kitu, i se závoděním ve čtyřech ve split-screenu.

Z garáže až na trať MotorStorm Pacific Rift

Co bude předcházet výjezdu na okruh s bujnou vegetací? + TRAILER, OBRÁZKY
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
82/100
Datum recenze:
23. října 2008
Recenze