Mortal Kombat
Věková dostupnost

Mortal Kombat

Články

Geralt v Soulcaliburu aneb historie a příklady hostů v bojovkách

Představte si, že sledujete souboj korunního prince Noctise z Final Fantasy XV a drsného záporáka Negana ze série Walking Dead. Ne, nejedná se o divokou fan-fikci – tuto kuriózní situaci můžete zažít v zatím posledním, sedmém díle slavné série Tekken. Oba výše zmínění hrdinové zde vystupují jako hostující postavy (v originále „guest character“). A napříč historií počítačových her rozhodně nejsou ojedinělí.

Warneři točí animovaný film podle Mortal Kombat a mládeži je přístup odepřen

Dekapitace, vyrvaná páteř, tělo rozťaté ve dví… Kdo hrál Mortal Kombat, tomu nejsou tyto situace cizí. V posledních dílech série bojovek je navíc veškeré takové násilí díky pokročilé grafice velice detailní a nabízí se otázka, zda se s takovou mírou odhalených vnitřností setkáme i v chystaném animovaném filmu Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge.

Mortal Kombat vám zakrvácí PC i s Kompletní edicí

Vadilo vám, že poslední (a nejenom poslední) přídavek do legendární série Mortal Kombat od NetherRealm chyběl na PC? Tak už směle zanechte chmurů a probodávání voodoo panenek, protože vaše modlitby/kletby došly výsledku a Mortal Kombat vyjde na PC v Komplete Edition. Jak už název napovídá, k samotné hře bude v této verzi přidáno snad každé DLC, které se ke hře objevilo na PS3, X360 a Vitě.

Trailer na seriál Mortal Kombat: Legacy II představuje soupisku

Pokud se vám také líbil webový seriál Mortal Kombat Legacy, který se s herním odkazem vypořádal velmi důstojně, jistě vás potěší čerstvý trailer na chystanou druhou sezónu. V něm se sice chvíli mlátí dva kluci klacky, ale pak už přijde pěkná série miniportrétů, které ukáží, s jakými bojovníky Mortal Kombatu máme v téhle sezoně počítat.

Warner Bros chystá nový Mortal Kombat film

Někdo je sice miluje, já osobně považuji filmové adaptace Mortal Kombatu za prachmizerné filmy s mizernými bojovými scénami.

Bleskovky

  • 5. 6. 2015 - Ed Boon postoval na Twitteru obrázek z Mortal Kombat na motivy LEGO.

  • 16. 4. 2015 - Video: Porovnání modelů postav z Mortal Kombat a Mortal Kombat X.

  • 20. 5. 2014 - Obrazem: Ed Boon pravděpodobně opět naznačuje vývoj nového Mortal Kombat.

  • 6. 5. 2014 - Nepotvrzeno: Ed Boon se nám 2. června zřejmě chystá oznámit nějakou novinku. Že by nový Mortal Kombat?

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení čtenářů:
100/100
Datum recenze:
28. dubna 2011
Recenze