Moment of Silence

Moment of Silence

Články

Moment of Silence, Chester Adventures, Flat-Out

Je to právě 14 dní, co jsme vás informovali o odložení adventury Moment of Silence vývojářského týmu House of Tales z října na listopad.

Adventura Moment of Silence odložena

Společnost Digital Jesters přišla s oznámením odložení vydání adventury Moment of Silence, vývojářského týmu House of Tales.

Moment of Silence - nové obrázky a homepage

Vydavatelská společnost Digital Jesters spustila nové oficiální stránky pro nadcházející napínavou adventuru tvůrců Mystery of Druids, studia House of Tales - Moment of Silence.

Adventura Moment of Silence v říjnu

Napínavou adventuru Moment of Silence německého vývojářského týmu House of Tales bude vydávat společnost Digital Jesters, a to v říjnu tohoto roku.

Ukázky z adventury Moment of Silence

Němečtí vývojáři House of Tales, velcí milovníci adventur a tvůrci detektivní hry Mystery of the Druids, už nějakou dobu pracují na nové point&click; adventuře s názvem Moment of Silence, pro kterou vyvinuli i vlastní engine.

První obrázky z adventury Moment of Silence

O point-and-click adventuře Moment of Silence jste u nás mohli poprvé slyšet v souvislosti s její předváděčkou na loňské Games Convention, kdy bohužel ještě nebyly k dispozici žádné screenshoty.
Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Datum recenze:
10. ledna 2005
Recenze
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Datum recenze:
3. září 2005
Recenze